• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Маша Фокіна презентувала тематичну пісню, наповнену сьогоднішніми реаліям, під назвою «Лаванда»
Маша Фокіна презентувала тематичну пісню, наповнену сьогоднішніми реаліям, під назвою «Лаванда»

Маша Фокіна презентувала тематичну пісню, наповнену сьогоднішніми реаліям, під назвою «Лаванда»

Головний меседж пісні полягав в тому, що кожен українець від початку війни, на жаль, зазнав втрат. Хтось залишився без батьків, дітей чи рідного дому, а хтось – без роботи, планів, мрій. На сьогоднішній день більшість жінок залишилася без чоловіків, тому, в першу чергу, це пісня-звернення  до наших українок, на плечі яких звалилось чимало клопотів. «Лаванда» в даній пісні асоціюється зі спокоєм, надійністю та мирним часом, коли ми всі були легкі та наповнені.

«Для мене ця пісня, як спогади щасливого життя та надії. Конкретно приспів – про надію та любов, якої немає, вона загубилася разом з коханим чоловіком. Запах лаванди символізує надію, що вона, все ж таки, живе. Якби не було тяжко та погано, але в душі завжди віє лавандою, а раптом це відголосок коханого», – поділилася своїми думками співачка.

Томаш Лукач виступив саунд-продюсером моєї нової роботи «Лаванда». Він неймовірно талановитий, мені дуже комфортно працювати з ним, ми разом створюємо музику вже 2 роки. Для мене важливо, щоб моя команда відчувала мене, мої настрої. Тоді виходить по-справжньому чесний матеріал. Разом з ним ми також працюємо над моїм новим проектом та майбутніми відео-кліпами.

Нагадаємо, що трек доступний вже на всіх музичних майданчиках.