Журналісти програми “Викриття” зафільмували будинок єдиної жінки зі студії “Квартал-95” з висоти пташиного польоту. Побачене - вражає.

“Викриття”: як виглядає будинок Олени Кравець?

Журналісти програми “Викриття” зафільмували будинок єдиної жінки зі студії “Квартал-95” з висоти пташиного польоту. Побачене – вражає. 

Схоже, лівий берег Києва перетворюється на справжню мекку для українських зірок, які втомилися від шумного центру. Але найрозкішніша резиденція на Осокорках, як з’ясували журналісти програми “Викриття”, – у актриси Олени Кравець.

Внутрішнє оздоблення дерев’яного котеджу, де мешкає родина гумористки, вже показували спеціалізовані сайти про дизайн інтер’єрів. А команда програми зняла маєток у заплаві Дніпра з висоти пташиного польоту.

Котеджне містечко, яке обрала Кравець, усього на 17 ділянок, між якими зовсім немає парканів. Територію надійно охороняють: є пост на в’їзді та варта на набережній.

До користування усіх тутешніх мешканців є спільний басейн з морською водою та марина, де кожному домовласнику відведено одне пакувальне місце для катеру чи яхти.

Будиночок акторки стоїть буквально у 50-ти метрах від води, тут завжди затінок через густу зелень. На подвір’ї – килим з трави та низенька зелена огорожа по периметру.

Це – особняк орієнтовно на 300 квадратних метри, виконаний з дерев’яного брусу. Дизайном інтер’єру займалася дружина відомого телеведучого Андрія Данилевича – Тетяна. Виявилось, зірки дружать родинами.

Вітальня артистки має височенну стелю та масивну люстру, що нагадує гілку з бруньками. На другому поверсі – дві дитячі кімнати: для двійнят Каті та Вані, яким вже по п’ять, та доньки-тінейджерки Маші.

В деяких інтерв’ю Олена зізнається, що у її домі є місце і для антикваріату, і для етнічних мотивів, адже вона полюбляє привозити з подорожей автентичні сувеніри.

Варто зазначити, що усі сусідні маєтки вже заселені, і будинки поруч не продаються. Та можна винайняти в оренду особняк за 4-5 тисяч доларів і стати сусідом зірки хоча б на місяць.


Дивіться програму “Викриття” щоп’ятниці о 18:00 на телеканалі LIVE.