• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Dj NANA представила капсульну колекцію шовкових халатів
Dj NANA представила капсульну колекцію шовкових халатів

Dj NANA представила капсульну колекцію шовкових халатів

Шовк Armani, жіночні силуети та море сексуальності – Dj NANA представила свою першу капсульну колекцію халатів для дому та виходу в світ. Найсексуальніша дівчина-діджей України NANA презентувала власний бренд So…by NANA. У першу лінійку колекції увійшло чотири види халатів-кімоно у чорному кольорі з різним характером і різної довжини, шовк для сушки волосся та східний тюрбан.

Бренд націлений мотивувати дівчат і жінок любити себе. За словами засновниці бренду Dj NANA, у халаті з її колекції дівчина може приготувати зранку сніданок собі або коханому, а після — випадково полетіти у Париж, і буде відчувати себе впевнено у будь-якому випадку. 

«В основі філософії бренду So…by NANA – любов до себе. Не секрет, що те, що на нас одягнуто, безпосередньо впливає на самовідчуття. Коли по шкірі струмує м’яка шовкова тканина, яка ніжно торкається твого силуету – це не тільки про красу, але й про вдячність собі, коханій», – поділилась Dj NANA. 

Артистка додала, що її головною задачею під час створення колекції було сконцентрувати у ній всю жіночу енергію, яку вона накопичила за роки занять духовними практиками: «Так як для багатьох я є прикладом і натхненницею жіночої сексуальності, я намагалася транслювати це у своїй першій капсулі. Кожна дівчина у халатах So…by Dj NANA відчує себе особливою».

Короткий кокетливий халат з воланами, довгий пристрасний халат-кімоно з шовку Armani або в айс сатині, класичний — вище колін, і східний тюрбан з махри, які представлені у капсулі, ідеально підходять як для дому, так і для прогулянок або вечірок.

Назва бренду So… дозволяє дівчинам фантазувати та проявляти свою індивідуальність: сьогодні so…sexy, а вже завтра so…cute або so… beautiful, – кожна вирішує самостійно. 

Ознайомитися з першою капсулою Dj NANA можна прямо зараз на Instagram-сторінці @so.by_nana