• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Звабила одруженого і висміяла блогерів – все, що вам потрібно знати про новий кліп Олі Цибульської на пісню “Prosecco”
кліп Олі Цибульської “Prosecco”

Звабила одруженого і висміяла блогерів – все, що вам потрібно знати про новий кліп Олі Цибульської на пісню “Prosecco”

Головна Киця країни, співачка Оля Цибульська знову здивувала прихильників і презентувала провокаційний кліп на пісню “Prosecco” рівно через два роки після релізу хіта. Нижче 3 цікавих факти, які вам просто необхідно знати про неочікувану прем’єру.


1. Один з головних меседжів кліпу – іронія над так званими “інфоциганами” – продавцями безглуздих марафонів в соціальних мережах і мисливцями за легкою наживою. В кліпі Оля постає в ролі гуру, яка проводить VIP-курс зі зваблення за допомогою ігристого. Цибульська зізнається, що сама була за крок від того, аби вступити в ряди інфоциган.


“Мені пропонували провести власний марафон за дуже заманливі кошти. Я могла би купити собі ще одну квартиру в Києві. Але вчасно зрозуміла, що це фігня і повна зрада своєї аудиторії. Я б сама плюнула в пику всім, хто намагається нажитися на чужих слабкостях і комплексах” – прокоментувала Оля, посилаючись на скандальне інтерв’ю головної інфоциганки мережі – Олени Бліновської.

2. Між релізом пісні “Prosecco” і прем’єрою кліпу на неї пройшло рівно два роки – пісня побачила світ в лютому 2020 року, ще до пандемії. Цибульська не приховує – спочатку не ставила на трек великих ставок і лише з часом зрозуміла, що кліп просто необхідний. В цьому її запевнили кілька факторів.

“По-перше, ця пісня – справжній гімн п’ятниці і дівчачих вечірок. Вже протягом двох років в кінці робочого тижня мене закидують позначками в інста кицьки, які під неї вриваються в вихідні. По-друге, найбільша німецька платформа нової музики COLORS назвала трек “Prosecco” одним з кращих релізів тижня в світі. Це перший україномовний трек в їх підбірці” – поділилась радістю Цибульська


3. Крім самої Цибульської, окремі ролі в кліпі зіграли і інші улюбленці українського глядача. Головний любовний інтерес – теле- і радіоведучий Андрій Чорновол, заможна дама без комплексів – акторка Ірина Гатун, а харизматична учениця – блогерка Даша Євтух.

“Я довго казав “ні”, що я одружений, але вона мене звабила і затягла в свій кліп. Не міг я більше казати їй “стоп”. – жартує виконавець головної чоловічої ролі і, за сумісництвом, давній друг Олі Андрій Чорновол.

Разом з кліпом Цибульська також представила прихильникам мультисингл з реміксами на улюблений хіт “Prosecco”

Автори кліпу – команда DIVERGENT, вже відома своїми скандальними соціальними проектами. Минулого року вони налисо побрили Jerry Heil, аби привернути увагу до хейту, підняли тему жінок у політиці через відверту фотосесію Юлії Мендель і вивели 16 історій про домашнє насильство на найбільший екран Європи в співпраці з МВС України.


Досьє кліпу
Режисерська група: Валерія Фадєєва і Катерина Дема, агенція DIVERGENT.
Локації: казино, Національний художній музей України.
Актори: 11 людей
Тривалість зйомок: 15 годин
Використано живих квітів: більше 55 штук.
Використано фейкових грошей: 100 000$