• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Колекція осінь-зима 2021/22’ бренду the COAT by Katya Silchenko
Колекція осінь-зима 2021/22’ бренду the COAT by Katya Silchenko

Колекція осінь-зима 2021/22’ бренду the COAT by Katya Silchenko

Колекція осінь-зима 2021/22’ бренду the COAT by Katya Silchenko – тонка грань між французькою елегантністю, скандинавської лаконічністю й американською любов’ю до овердреcс. Як говорить креативний директор Катя Сільченко:

«Не дивлячись на легкість колекції, технологічно вона вийшла дуже складною. Робота з тканинами високої якості вимагає окремої ювелірної роботи, а ручна вишивка – предмет гордості. Хочеться розглядати кожну деталь. Ця колекція про гардероб в довгостроковій перспективі».

Бренд продовжує реалізовувати свою айдентику через форми і колорблоки різних фактур. Міні спідниці та точені силуети – жіночність для the COAT by Katya Silchenko була і залишається в пріоритеті. Однак колекція не тільки про елегантні силуети, а й про стейтмент образи з фокусом на комфорт: спокійний, затишний і позачасовий – пончо, двосторонні пальто-ватники, об’ємні бомбери, в’язані сети, комбінезони вільного крою та оверсайз сорочки. Головною особливістю колекції осінь-зима 2021/22’ стала складна конструкторська робота: створення нових унікальних лекал, а головне – великий обсяг ручної роботи. Зверніть увагу на вишивку, кишені «мушлі», нові силуети в районі декольте та збірки, що зроблені вручну.

Модель – Alla Kostromichova   @alla

Стиліст – Eugenie Skvarska  @skvarska

Фотограф – Andrew Grey  @andrew.greyy

MUA – Oksana Cherepania  @otosanta