• Головна
  • /
  • Персона
  • /
  • MONATIK : “Продюсування – це не важко , але дуже відповідально”
Дмитро Монатік

MONATIK : “Продюсування – це не важко , але дуже відповідально”

MONATIKA знають як талановитого та яскравого артиста , який усього досяг самотужки. Сам “пробивав” стіну шоубізу й будував свій шлях. Проте сьогодні він не тільки співак та автор крутих пісень , відомих мільйонам. Він – продюсер і бізнесмен ,який створив власний лейбл MONATIC CORPORATION , продюсує двох артисток та активно розвиває свій мерч. Як він до цього прийшов та чого йому це вартувало? “Печерська Ассамблея” запитала в самого артиста.

Ви, успішний артист, зараз займаєтеся не тільки своєю кар’єрою. Торік ви представили власний лейбл MONATIK Corporation, до якого долучилися дві артистки, яких ви продюсуєте. Як довго ви виношували ідею створити власну корпорацію та який шлях пройшла ця ідея, перш ніж ви її презентували? Що лишилося «за кадром»?

Коли стався карантин, я чітко усвідомив, що треба робити щось, не сидіти склавши руки, що настав час об’єднуватися і, ба більше, допомагати іншим артистам, у яких так само, як у тебе, палають очі. Але щоб запустити таку відповідальну справу, як музична корпорація, потрібен був час для становлення мене як артиста, а також сили, накопичення й підготовка матеріалу, який би підходив тому чи іншому артисту, команда однодумців, яких нам вдалося зібрати за десять років.

З дівчатами як із вокалістками ми співпрацюємо вже кілька років. Я не з чуток знаю, які вони трудоголічні, їхнє ставлення до музики і світогляд. Із величезною впевненістю можу сказати, що зараз наша команда натхненна на максимум. Напередодні новорічних свят для Ліди і Ніно ми зняли дві відеороботи, релізи яких заплановані на по- чаток 2021 року, також готуємося представити нове відео MONATIK. Тому до початку нового сезону ми готові!

Чому обрали саме цих дівчат? Lida Lee та Nino – абсолютно різні, важко навіть уявити, що в них один продюсер.

Я щиро вірю в долю, і саме вона мене звела з цими прекрасними артистками, з якими маю честь зараз співпрацювати. Ліда і Ніно дійсно зовсім різні. У їхній музиці, стилістиці, баченні однозначно є фірмовий почерк «Звучить Production», але кожна з них цілком самобутня.

Із Ніно ми познайомилися кілька років тому на творчому фестивалі у Греції. Одного вечора я був у ролі члена журі на танцювальному батлі, і мене дуже вразило, як Ніно танцювала хіп-хоп. Вона тоді підкорила всіх присутніх. Наступного дня я почув, як приголомшливо хтось співає. І виявилося, що це теж Ніно. Згодом ми вже зустрілися на проєкті «Голос. Діти», куди Ніно пройшла далеко не з першого разу, що свідчить про її сильний, незламний характер.

Ліда вперше працювала з нашою командою як вокалістка на презентації другого сольного альбому «Звучить», яка відбулася на The Roof у Києві. Через деякий час ми запросили її на шоу Vitamin D у Палаці спорту, після цього почали більш тісну співпрацю в межах стадіонного і світового туру. На початку нашого знайомства Ліда принесла пісню «Добеги», яку ми згодом виконали спільно на стадіонному шоу MONATIK «LOVE IT ритм».

Хто пише пісні дівчатам?

Ми співпрацюємо з різними молодими авторами щодо добору матеріалу. Залюбки відкриваємо для себе нові імена. Але весь саунд-продакшн і зведення відбувається тільки на «Звучит Production». Я намагаюся максимально адаптувати кожну пісню під особистість дівчат, так чи інакше виступаючи співавтором композицій.

Ви продовжуєте писати пісні для інших артистів чи цілковито занурились у власний лейбл?

Зараз більшу частину часу ми присвячуємо проєктам усередині корпорації. Це створення музики на «Звучить Production» для MONATIK, Lida Lee і Nino Basilaya. Торік ми створили низку комершалів, рекламних кампаній і музичне оформлення для фільмів. Нам вдалося написати масштабний мюзикл «Ритм», у якому були задіяні 12 топ- артистів – кожен із піснею. На День Незалежності ми об’єднали в мешап легендарні пісні нашої країни і співпрацювали з командами понад 25 артистів.

Створювати власний проєкт у шоу-бізнесі важко? Які перепони та труднощі стояли на вашому шляху?

 Слід усвідомлювати, що будь-яка справа, у яку ти вкладаєш душу, – це не важко, але дуже відповідально. Найважливіше – цілком і повністю бути вірним їй. Це дійсно непросто, адже ти відповідаєш уже не тільки за себе, а за велику компанію людей, у тебе з’являються твої творчі діти. Але ми все робимо з любов’ю та ритмом і підходимо до всіх питань дуже відповідально.

Попри те що ви дуже позитивний як артист і як людина, критика у ваш бік лунає. Чи відстежуєте ви негативні відгуки, чи звертаєте на них увагу?

Вдячний за такі приємні слова. Я завжди за здорову критику від людей, які в тому чи іншому питанні є компетентними. Звісно, мені також важливо, що кажуть прихильники нашої творчості, тому обов’язково стежу за коментарями, часто на них відповідаю.

Щодо вашого мерчу – яку участь берете ви у процесі його створення та скільки людей у команді?

 РитмоLOVE Shop – це наш авторський лейбл зручних і стильних речей. Його розробкою та опрацюванням матеріалів займається артвідділ MONATIK Corporation, а ескізи і зразки малюють усі члени нашої родини (від малого до великого). Ми з радістю співпрацюємо з різними брендами. Наприклад, із Guzema Jewelry створювали колекцію до виходу третього сольного альбому «LOVE IT ритм». Торік запустили лімітовану колекцію прикрас РитмоLOVE спільно з OTOG Studio. В основі створення прикрас – ідея поєднання незвичайних матеріалів із сучасними технологіями. Колекція прикрас про любов до ритму, де ритм – це рух до мрії. У новому році також готуємо безліч релізів.

Ви працюєте разом із вашою найближчою людиною – дружиною. Чи не важко це? Можливо, це зіпсувало чи якось змінило ваші стосунки?

Знайти свою людину – це найважливіше і найцінніше! Не перестану дякувати долі за мою дружину. Вона не половина світу – вона і є світ! Ми з радістю ділимо все: творчість, організаційні питання, релізи та інше.