• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Жан Беленюк, Андрій Богдан і Леся Нікітюк запалили під MONATIK і WELLBOY
Жан Беленюк, Андрій Богдан і Леся Нікітюк запалили під MONATIK і WELLBOY

Жан Беленюк, Андрій Богдан і Леся Нікітюк запалили під MONATIK і WELLBOY

Греби до нас і влітку, і взимку: сезон зимових вечірок у NAVY відкрито!

Сезон зимових вечірок в NAVY набирає обертів. У заміському комплексі NAVY відбулася LUX FM CHERRY PARTY за участі MONATIK, WELLBOY та спеціальної гості – авторки хіта Rampampam – Minelli, чиї пісні збирають найбільші шазами по всьому світу.

Заміський комплекс NAVY весь літній сезон влаштовував наймасштабніші вечірки з топовими артистами сучасності та вражав користувачів соцмереж оригінальними запрошеннями на кожну з них. Ексклюзивно виступали: «Мумий Тролль», Jah Khalib, NK, Alekseev, «Ляпис Трубецкой». А вже цієї осені та зими в NAVY плануються нові високотехнологічні концерти.

Ця субота не стала виключенням і зібрала понад п’ятсот гостей, серед яких і зіркові: Жан Беленюк, Леся Нікітюк, Олімпія Вайтмусташ, Олена Войченко, Андрій Черновол, Андрій Богдан, KOLA, KRUTЬ, Надін, Настя Коротка, Ірина Пікалова та інші.

Нагадаємо, що вже традиційно в соціальних мережах лідерів думок, інфлюенсерів та відомих українських артистів можна було помітити оригінальні запрошення. Цього разу це були лижні палиці, промарковані написом: «Греби до нас і взимку, і влітку». Тим самим NAVY підкреслив, що заміський комплекс чудово підходить для вечірок не лише в теплу пору, а й цілий рік.

Стежте за анонсами наступних вечірок у соціальних мережах NAVY.