• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Katsurina представила капсульну колекцію для відпочинку
Даша Кацурина

Katsurina представила капсульну колекцію для відпочинку

Бренд Katsurina випустив нову колекцію для подорожей — одяг, що легко поєднується між собою і закриває питання: “Що носити на відпочинку?”. Всі речі виконані з натуральних тканин.

Нова колекція Katsurina Voyage присвячена простоті й легкості. Коли за день й без того доводиться приймати безліч важливих рішень, хочеться зробити простішим хоча б вибір одягу. До того ж в постійній метушні, великій кількості проєктів і дедлайнів, що вже палають складно знайти час на себе, сім’ю і відпочинок. Тому зібрати валізу необхідних речей і втекти на тиждень до Туреччини —  це можливість перемкнутися, влаштувати ретрит і бути поруч з найближчими.

Це вже третя колекція Katsurina Voyage. Всі речі зроблені у звичному для бренду стилі: вільний крій, оверсайз моделі. В черговий раз бренд створив одяг, який може полегшити життя не тільки в подорожах, але й в повсякденності.

“На цю колекцію мене надихнула донька. У свої п’ять вона по-справжньому вміє бути в моменті і повністю віддаватися своїй справі. Якщо Саша чимось захоплена – більше для неї нічого не існує.

Ми, дорослі, зазвичай так не вміємо. Дивлячись на неї, я зупиняюся, видихаю, стаю спокійнішою і жіночнішою. Разом зі мною змінюється і Katsurina. Цей Вояж став більш зрілим та спокійним, і можливо так сталося завдяки моїй п’ятирічної Саші.

Дивно, як маленькі незрілі люди вчать нас бути старшими і мудрішими.” — каже Даша Кацуріна.

Це ідеальна капсула для подорожей, відпочинку або навіть для міського життя. Купивши п’ять речей з колекції Voyage 2021, можна створити безліч образів і повністю розв’язати проблему гардеробу на відпустку. Всі речі поєднуються між собою і з іншими предметами гардеробу.

До того ж одяг з нової колекції стане функціональним не тільки на відпочинку, але й легко адаптується під міські, домашні і навіть вечірні луки. Для цього необхідно лише доповнити його аксесуарами.

“Колекція вийшла чесною. Саме чесність і стала тим завершальним елементом. Ми не фешн бренд і не претендуємо на цей титул.

Ми зробили базовий зрозумілий літній одяг для подорожей. Так, колекція дійсно вийшла більш дорослою. Так, ми дійсно зробили зйомку з вагітною Дашею, яка не планувалася як кампейн. Але кадри, які ми отримали від Насті перевернули всі наші плани. І так, ця колекція зовсім не для вагітних, як могло здатися.

Ми чесні перед собою, адже ми зробили колекцію яка подобається нам. І цим принципом ми керуємося у всіх процесах: у виборі фотографа, моделі або ж фурнітури для сорочки.” – коментує арт-директор бренду Антоніна Плачкова.

Всі речі в колекції виконані з натуральних тканин: віскози та льону. Останній найкраще підходить для теплої пори року і відпусток.

Крім вже знайомих оверсайз сорочок, суконь-сорочок, суконь з відкритою спиною, шортів та штанів, в новій колекції з’явилися оверсайз сорочка-халат і міні-сукні з льону і комбінації з віскози. А завершує колекцію пляжний білизняний комплект з льону.

Вся капсула представлена в шоурумі бренду і на сайті.

Продюсер: Антоніна Плачкова

Моделі: Даша Кацуріна, Міша Кацурін, Саша Кацуріна

Мейк-ап: Даша Кацуріна

Стиліст: Даша Кацуріна

Фотограф: Анастасія Ковальова

Ретуш: Анастасія Ковальова