• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Прем’єра! Володимир Дантес зібрав кращих українських коміків в новому стендап-шоу StandUp 380
Прем'єра! Володимир Дантес зібрав кращих українських коміків в новому стендап-шоу StandUp 380

Прем’єра! Володимир Дантес зібрав кращих українських коміків в новому стендап-шоу StandUp 380

21 вересня співак і телеведучий Володимир Дантес запустив власне стендап-шоу —  StandUp 380. Головна мета проекту – відкрити для глядача крутих українських стендап коміків і довести, що українська стендап сцена має великий потенціал. Нова серія буде виходити щовівторка на Youtube-каналі BONS TV. Сам проект складається з 6 серій, а дебютний випуск шоу вже в мережі!

Мета StandUp 380 — відкрити крутий український стендап для широкої аудиторії і вивести коміків на велику сцену.

Учасниками нового шоу стали: Антон Савлепов, Вася Байдак, Наталя Гаріпова, Антон Тимошенко, Денис Дума, Льоша Ральніков, Бекір Мамедієв, Сергій Чирков, Настя Дерская, Павло Остріков, Женя Бабков, Паша Євчук та Антон Мигаль.

“Мені здається, це круто — щоб у нас був свій стендап. Його часто обходять десятою дорогою телеканали, а в YouTube він виявляється дуже розрізнений.

Занурившись у світ гумору, завдяки “Лізі сміху”, я зрозумів, що у нас багато коміків, але чомусь вони не сильно пробиваються. Не знаю з чим це пов’язано. Мені захотілося зробити так, щоб цей рух став потужним і сильним. Завдяки глядачам, які подивляться цей випуск, я сподіваюся, все вийде. Моє бажання і бажання коміків — це звичайно прекрасно, але головне — підтримка глядача, який буде дивитися шоу. А ще важливо, щоб нас ні з ким не порівнювали, бо у нас самодостатні і класні коміки “, — коментує Володимир Дантес.

Стендап, як жанр, — це особиста історія і позиція кожного коміка, вираження свободи слова, а глядачеві у свою чергу смішно, якщо історія відгукується в його житті. Володимир Дантес вірить, що шоу набере популярності завдяки своїм глядачам, і закликає аудиторію до підтримки, бо це тільки початок такого формату.

“Два роки тому мене запросили бути ведучим стендапу. Мені дуже сподобався процес і коміки, які там були. На жаль, стендап так і не вийшов, цей проект залишився висіти в повітрі. Через рік я згадую про проект і пишу хлопцям з пропозицією зробити шоу для YouTube. Потрібні були гроші і я сказав: «Добре, я постараюся їх знайти». Після довгих роздумів і пошуків знайшлися колеги з Youtube-каналу Bons TV, які повірили в проект і виділили більшу частину потрібної суми.

Так і почалася історія StandUp 380 — за півроку ми підготували і відзняли новий матеріал.” – каже Володимир Дантес.

Від ідеї до втілення минуло два роки. За цей час команда зібрала найкращих українських коміків, продакшн і знайшла канал – Bons TV. На зйомки, які проходили в Києві, в серпні, прийшло багато гостей, в тому числі і Алла Костромічова, Сабіна Мусіна, Надя Дорофєєва, Богдан Буше, Альона Венум, Анатолій Анатоліч, Ліда Лі, Ніно Басилая і інші.

Ось, що говорили гості:

“Мені дуже сподобалося. Нічого показувати не буду, краще самому все побачити. У вас буде така можливість, бо шоу скоро виходить на Youtube”.

“Прям БРАВО! Правда, пишаюся українським гумором”.

“Було смішно і дуже смішно. Скоро самі переконаєтеся”.

“Моя душа неймовірно радіє, що у нас є такі класні коміки, а їх талант нарешті зможе побачити ширша аудиторія”.