• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Наталія Валевська відсвяткувала ювілей презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»
Саме на свій День Народження українська співачка Наталія Валевська презентувала пісню, яку пережила на власному досвіді - «Рідна моя сім’я»

Наталія Валевська відсвяткувала ювілей презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»

Саме на свій День Народження українська співачка Наталія Валевська  презентувала пісню, яку пережила на власному досвіді – «Рідна моя сім’я» .  «Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме – рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те,  що є святим. Сім’я – це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину», – коментує співачка. 

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин , завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей. 

«За певних обставини , які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», – доповнює Наталія.

Саме мама , за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама – це перший слухач та головний суддя. 

Окрім прем’єри нової пісні, артистка відсвяткувала своє 40-річчя, та запевняє, що 

все що вона робить, задля одного – піднімати людям настрій, заряджати щастям та позитивом. 

«Для мене творчість – це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь у  очі та чую оплески – це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», – резюмувала співачка.

Обкладинку для синглу Наталія створювала спільно з українською художницею Оксаною Фурсою. 

Офіційний сайт:  valevskaya.com