"Святая Вода": нова історія TamerlanAlena

“Святая Вода”: нова історія TamerlanAlena

Апгрейд та перезапуск: TamerlanAlena оголошують новий етап творчості свого дуету. Сингл “Святая Вода” про гостросюжетні відносини, фінал яких розмитий. Емоції та потяг не дають поставити крапку в тому, що пора давно закінчити.

  • З цього треку стартує нова історія дуету TamerlanAlena. “Святая Вода” на початку відліку оновлення нас і нашої музики, її стилю – коментує дует TamerlanAlena, – Включайте трек голосніше у навушниках або в колонках і підспівуйте разом з нами.

Авторство пісні належить самим артистам. Разом з великою командою професіоналів TamerlanAlena кілька місяців працювали над звучанням синглу. Аранжування створив Сергій Ранов, автор аранжування супер-хіта “Плакала” групи KAZKA. А мастерив трек на студії в Каліфорнії міжнародний Gold-Platinum мастеринг-інженер Лукас Піментел, на рахунку якого робота над саундом фільмів “Джокер”, “Выживший”, “Король Артур” та ін., а також – співпраця з голлівудськими артистами.

Ймовірно, що сингл “Святая Вода” покладе початок наступного четвертого альбому TamerlanAlena вже в оновленій музичній стилістиці.

Прослухати і завантажити трек “Святая Вода” можна вже зараз на всіх музичних платформах.