• Головна
  • /
  • Новости
  • /
  • MELOVIN у флешмобі #Красивасерцем: «Про булінг батькам не говорив, поки мене не вдарили головою об стіну і я потрапив до лікарні»
MELOVIN у флешмобі #Красивасерцем

MELOVIN у флешмобі #Красивасерцем: «Про булінг батькам не говорив, поки мене не вдарили головою об стіну і я потрапив до лікарні»

Вже 30 серпня о 20:45 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем’єра україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко», в якому головні ролі виконають молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

Триває флешмоб від 1+1 під хештегом #Красивасерцем, в рамках якого зірки та користувачі соціальних мереж діляться відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму. Він допомогає людям, які стикаються із такими проблемами, відчути підтримку від зірок та підписників, які також пережили психологічний тиск. Із такими проблемами і зіштовхнеться героїня серіалу «Моя улюблена Страшко» Настя Глушко.
На підтримку флешмобу команда 1+1 підготувала ексклюзивні інтерв’ю з шістьма зірками: Melovin, Андре Тан, Ганна Різатдінова, Стася Ровінська, Віра Кекелія та зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» Ірина Поплавська. Сьогодні телеканал 1+1 представив перше відео із серії відвертих роликів. Своєю історією поділився епатажний співак MELOVIN. Артист розповів, що сам неоднаразово ставав жертвою психологичного тиску не лише у школі, але й у професійному середовищі.

«Я завжди розумів, що буду артистом, а це часом бісило інших. Із булінгом я стикнувся в третьому класі, коли на новорічному святі приміряв образ Вєрки Сердючки. З того моменту все і розпочалося. Мені кричали: «Чому ти ідеш у чоловічий туалет», мене ловили у коридорах, кидали рюкзак, плювали у стакан із соком, викидали речі у вікно. А я пропадав у кабінеті музики – це було то місце, де я почувався у своїй тарілці. Я тікав із математики, фізики і йшов грати на фортепіано. Я хотів бути співаком і жив своєю мрією, і це давало мені сили, бо через булінг я плакав дуже багато, просто навзрид. Довгий час нічого не розповідав батькам, доки мене не вдарили дуже сильно головою об стіну і я не потрапив до лікарні. Тоді до школи прийшов мій батько та заступивася за мене. Але якби не булінг – я би не сидів перед вами. У мене ніколи не було бажання кинути музику, мені хотілося всім надерти зад і я це робив. Хочеться, щоб люди, які стикаються із булінгом, знали, що незважаючи ні на що, варто досягати своєї мрії», – поділився артист.

MELOVIN пригадав, як зіштовхнувся із булінгом під час участі у Євробаченні 2018 року. Артист зазначив, що колеги, відомі артисти, якими він захоплювався, принижували його у соціальних мережах, називали «катарактою», через лінзу в оці:

«Булінгу в професійній сфері було багато. Для мене це змінило все, я вирішив, що не хочу закохуватися в артистів, знайомитися із ними, як людьми, кращє буду захоплюватися їхньою творчістю».
Також у відео артист розповів, що для нього краса, та пригадав, з чим зіштовхнувся після нещодавнього камінгаута. 
Нові відверті розповіді зірок можна буде знайти на офіційній сторінці 1+1 в YouTube.
Підписуйтесь на особистий щоденник героїні ya_ne_strashko. У ньому вона ділиться власними історіями, переживаннями та особистими проблемами, близькими кожному.
До флешмобу #Красивасерцем у соцмережах може приєднатись кожен охочий. Якщо ви стикаєтеся із проявими насилля, зателефонуйте на Національну гарячу лінію для дітей та молоді за номером телефону 116 111 з мобільного або 0 800 500 225 з стаціонарного. Або за номером 15-47 у державну гарячу лінію для потерпілих від домашього насилля.
Флешмоб проходить за підтримки Громадської правозахисної організації Ла Страда, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.
Україномовний серіал розповість історію Настя Глушко – талановитої розумниці, перфекціоністки, щирої і доброї дівчини. Яка після підліткових травм у стосунках і невмілих експериментів з образами вирішила, що буде крутим фінансистом і обов’язково очолить велику компанію. Для цього вона вчилася довго і наполегливо, поки інші дівчата фарбувалися і ходили на шопінг. Настя потрапляє в компанію своєї мрії, але там вона «біла ворона». Протягом серіалу Настя буде вчитися цінувати себе, приймати, не ховати навіть від себе свої справжні цілі. Також у серіалі піднімуть питання мобінгу, сексизму, об’єктивації, спілкування в інтернеті та інші проблеми, з якими сьогодні стикаються люди.

 Над виробництвом серіалу на замовлення  1+1 працює українська кінокомпанія «Кінороб».