Вперше в історії - концерт на Велотреку! TVORCHI представлять своє шоу ROAD!

Вперше в історії – концерт на Велотреку! TVORCHI представлять своє шоу ROAD!

У самому серці столиці на Київському велотреку вперше відбудеться концерт – 17 вересня український електронний дует TVORCHI представить там своє велике сольне шоу ROAD.

Концерт пройде в підтримку нового одноіменного альбому TVORCHI, реліз якого відбудеться 10 вересня. Головний меседж нової платівки артистів, яких називають найгучнішим відкриттям молодої української сцени – не жити від цілі до цілі, а насолоджуватися своєю дорогою щомиті. 

Локація була обрана не випадково, за словами TVORCHI, саме Київський велотрек є епіцентром молодіжної мекки, де урбан межує з архітектурними пам’ятками, а дорога і є головним сенсом.

TVORCHI: “Немає більш ідеального майданчику для проведення нашого шоу ROAD, ніж Київський велотрек. Це місце з історією і характером, яке розкриється по-новому, коли зазвучить нашими треками. Ми запрошуємо кожного розділити з нами вечір 17го вересня, бо це буде дійсно особлива зустріч. Let’s enjoy the ROAD”

Підготовка до великого концерту ROAD триває уже декілька місяців. Відомо, що в шоу будуть використані інноваційні лазерні системи, масштабні світлові рішення, а сцена повторить силует самого велотреку. Кожен глядач опиниться у середині грандіозного дійства у центрі шоу. Окремими етапами підготовки до концерту TVORCHI обіцяють ділитись на своїй Instagram-сторінці.  Креатори вперше виконають лайв треки з лонгплею ROAD та свої хіти: Bonfire, Believe, “Не танцюю”, “Мова тіла”, TRIP та інші. 
Нагадаємо, що попередній альбом TVORCHI – 13 waves отримав нагороду “Альбом року” на першій музичній премії YUNA, а артисти – нагороду “Гурт року”. 

Однозначно, шоу TVORCHI ROAD 17 вересня на Київському велотреку обіцяє стати найгучнішою концертною подією осені 2021 року! Квитки у продажі на concert.ua: https://concert.ua/uk/event/tvorchi