• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Ароматерапія: 6 українських брендів, які допоможуть створити затишок удома
Ароматерапія: 6 українських брендів, які допоможуть створити затишок удома

Ароматерапія: 6 українських брендів, які допоможуть створити затишок удома

Маленькі деталі створюють домашній затишок та комфорт. Варто лише поставити аромадифузор з улюбленим запахом, запалити натуральну свічку, приготувати какао – і вечір зі звичайного перетворююється в надзвичайний. Розповідаємо, куди вирушити за домашнім затишком та як створити ту саму приємну атмосферу.

1 Loftsvi4ka
Свічка – це дещо більше ніж елемент декору. Це затишок в осінні дні, відчуття тепла та комфорту. А такі свічки, як Loftsvi4ka, ще й чудово доповнять інтер’єр. Бетонна чаша вдало впишеться в квартиру в стилі лофт. Потрібно вибрати лише аромат: кокос для любителів солодкувато-вершкових запахів, цитрус для поціновувачів свіжих або класичні аромати ваніль та шоколад. Бренд використовує лише натуральний соєвий віск, дерев’яний ґніт власного виробництва, а також створює лінійку масажних свічок.

2 ESSE HOME
Аромати для дому – це справжній must have! Залежно від запаху вони створюють правильну атмосферу та приємні асоціації. Можна обрати цитрусові, фруктові, нішеві чи квіткові нотки. В асортименті бренду ESSE HOME майже 20 ароматів, які підходять для використання в квартирі, кафе, салонах краси та інших приміщеннях. Аромадифузори виготовляють в Україні, а от якісну сировину доставляють із Франції та Швейцарії.

3 Sister’s Aroma
Це український бренд нішевої парфумерії, який точно знається на ароматах для дому, автомобілів, антисептиках та нішевих парфумах. У бренду великий вибір ароматів для дому, тож визначитися дуже складно. Тому пропонуємо звернути увагу на такі позиції для чоловіків: «Янтар», «Зелений Інжир», Sex&Tobacco Vanilla. Кожен із них припав до смаку клієнтам бренду, завдяки чому цим ароматам для дому дістався статус бестселерів. А от жінкам пропонуємо зупинитися на ароматах: «Оргазм», Sex&Rose, Sex&Black Orchid.

4 Lay Concrete
Соєві свічки – правильний вибір, якщо ви хочете уникнути запаху горіння та бути впевненою в безпеці виробу. Свічки Lay Concrete виготовляють уручну, тому в кожній свічці залишається частинка тепла та сервісу від засновників бренду. Тут ви знайдете свічки в бетонній, металевій чи скляній формі. Великий вибір ароматів: від солодкуватого кокосу до свіжого цитрусу. Якщо хочете, щоб свічка радувала вас своїм ароматом якомога довше, обирайте варіанти з двома ґнотиками. Так віск горить рівномірно, а свічка прослужить довше.

5 THIRTEEN Candle studio
Свічки THIRTEEN – це окремі деталі інтер’єру, які відрізняються не тільки своєю функціональністю, але й особливим дизайном. З їхньою допомогою можна створити домашній затишок та комфорт, перетворити дім на місце, куди хочеться повертатися. Засновники бренду приділяють велику увагу якості, тому форми для свічок виготовляють у Великій Британії, а 100% соєвий віск замовляють у США. Кожний аромат у колекції створений з думкою про камерність та розслабленість. Саме те, що потрібно в осінню хмарну погоду.

6 WOOD MOOD
Майстерні свічок у дереві WOOD MOOD вдалося об’єднати висококласний дизайн і екологічність в одному продукті. Їхні свічки виготовлено з природних матеріалів: дерева, фермерського бджолиного воску і натуральних олій, а дизайн відзначено на міжнародних виставках. Чорні свічки Volcano, що на фото, не пофарбовано, а обсмажено справжнім вогнем та завощено. Ці свічки стануть істинними діамантами інтер’єру
і просто WOW-подарунками близьким чи партнерам.