Прем'єра: NK | Настя Каменських знову одягла весільну сукню для кліпу «Почуття»

Прем’єра: NK | Настя Каменських знову одягла весільну сукню для кліпу «Почуття»

Напередодні Дня всіх закоханих – поп-діва NK, хіти якої потрапляють до світових чартів Billboard і Shazam Global, презентувала нову пісню «Почуття». Ніжна композиція занурює слухачів у найбільш зворушливі моменти життя, магія яких знайома абсолютно кожному з нас – перший поцілунок, пропозиція руки та серця й інші чарівні події. Це історія про почуття дівчини, яка йде під вінець, та емоції батьків, які віддають свою доньку заміж.

«Пісня «Почуття» – є для мене певною одою любові. Батьки з раннього дитинства вчили мене, що кохання – це найголовніше почуття на землі, і їх сповнені любові й пристрасті відносини довжиною в життя – тому найкраще підтвердження. Я ділюся з шанувальниками тими глибокими емоціями, які відчули я і мої рідні напередодні важливої ​​події, – розповіла Настя Каменських. – Любов для жінки – краща прикраса. Саме вона окриляє нас і дає нескінченне натхнення. Такі почуття та емоції – це ті скарби, ті коштовності, які залишаться з нами назавжди, де б не були, як би ми не жили».

Співачка хотіла зробити подарунок усім, хто закоханий і любить. Всім, чиє серце коли-небудь було сповнене цим прекрасним почуттям.

«Я щаслива, що росла в сім’ї, де важливу роль відігравали любов, близькість і вдячність одне одному. Тому мені так хотілося, щоб пісня прозвучала напередодні Дня всіх закоханих, як знак подяки моїм батькам за ті цінності, які вони мені прищепили», – каже NK.

Сьогодні також відбулася прем’єра відеороботи на пісню «Почуття», яку зняв Леонід Колосовський. У кліпі артистка ділиться з шанувальниками емоційними моментами свого життя, показує підтримку та турботу близьких і рідних людей. Так, в момент душевної історії мами й доньки, глядачі побачать маму NK – співачку Лідію Каменських, яка підтримала ідею Насті знятися в кліпі.

Під час зйомок відео співачка знову одягла весільну сукню.

«Я відчула себе так, ніби тільки вчора стояла біля вівтаря і говорила «Так» чоловікові, якого люблю. Мої батьки відчували себе найщасливішими людьми. Це неймовірні відчуття, які назавжди залишаться зі мною, – каже співачка.– Сьогодні стає ясно як ніколи, що найдорожчі речі в житті – це не речі зовсім. Але все ж є речі, які залишаються символами, «маячками» на нашому шляху, вони нагадують про найважливіше і сокровенне».

Відеоробота доступна до перегляду на офіційній сторінці NK в YouTube, а пісня – на всіх майданчиках. Композиція «Почуття» увійде в новий альбом співачки, реліз якого запланований на весну 2021 року.