Італійські канікули у Forte Village

Італійські канікули у Forte Village

Те, що під час пандемії пріоритети змістилися і ми у першу чергу цінуємо безпеку, приватність та особистий простір, не є великим секретом. Тож у сімейному готелі Forte Village на Сардинії створили безпечне середовище, у якому кожен знайде для себе щось особливе.

Безпека

На території Forte Village створено безпечний простір, у якому гості зможуть повністю насолодитися свободою та відпочинком. Усі працівники та відвідувачі пройшли тестування на COVID-19, а на самому курорті застосовують швидкі антигенні тести нового покоління та нові протоколи захисту від коронавіруса.

Унікальна місцевість

Великий пляж із м’яким білим піском є гордістю Forte Village і одним з найбільш мальовничих куточків Сардинії. Але якщо морські пейзажі перестали милувати око, завжди можна змінити краєвид та відправитися на прогулянку до тропічного саду. 

Здоров’я та краса

Основним напрямом відпочинку у багатьох готелях є здоров’я, відновлення та оздоровлення організму. Проте Forte Village може похвалитися ще й ексклюзивними процедурами від Барбари Штурм – відомої докторки та спеціалістки у сфері догляду за обличчям. Її програми розроблені для відновлення і омолодження шкіри з використанням молекулярної косметики Barbara Sturm.

Їжа

Правильне харчування – одна з найголовніших складових здорового відпочинку. На території Forte Village у високий сезон розташовано близько 21 ресторану із різноманітними спеціалізаціями, але головне те, що шеф-кухарі деяких відмічені зірками Мішлен. Також передбачено окремі меню, розроблені спеціально для дітей.

Розваги

Сімейний готель передбачає велику кількість розваг для малечі. Це і спортивна активність – центри скелелазіння, фехтування, велосипедного спорту, греблі, і інтелектуальні заняття – наприклад, гуртки з шахів. Дорослі можуть доєднатися до активностей за власним бажанням або залишити дітлахів у компанії досвідчених тренерів та аніматорів.

Приватний виліт

Дістатися до готелю можна з будь-якої точки світу, використовуючи Forte Private Jet – літак високого класу для будь-якої компанії (від 4-х осіб). Як пасажири, так і члени екіпажу, мають пройти тест на COVID-19 перед польотом. До плюсів перельоту приватним літаком входить також і швидкість реєстрації, і виліт з VIP-терміналу.

Безпека вашої родини на відпочинку – у пріоритеті для усієї команди Forte Village.

Забронювати номер або отримати консультацію можна за телефоном: +39 070 9218818 або за електронною адресою: [email protected]

Insta: fortevillage | fortevillageresort.com | Santa Margherita, Sardegna 09010 Pula, Sardinia, Italy

Regional Director in Eastern Europe for Forte Village Resort: Наталья Гуриева | insta: NatalieGurieva | fb: NatalieGurieva