• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Дмитро Комаров у «Світі навиворіт» познайомиться з «королем змій» і покаже ферму на даху хмарочоса в Гонконзі
Дмитро Комаров у «Світі навиворіт»

Дмитро Комаров у «Світі навиворіт» познайомиться з «королем змій» і покаже ферму на даху хмарочоса в Гонконзі

У новій серії тревел-шоу «Світ навиворіт», яка вийде на каналі «1+1» уже сьогодні о 22.45, Дмитро Комаров покаже глядачам зворотну сторону життя найбільшого китайського мегаполісу – Гонконгу. Мандрівник познайомиться з «королем змій» і вирушить на екскурсію до «небесної» ферми.

Гонконг – одне з найбільш густонаселених міст планети і важливий світовий фінансовий центр. Це країна в країні, де є свій парламент, уряд і закони. «Світ навиворіт» у попередніх випусках вже розповідав, що населення мегаполісу становить близько 8 мільйонів, а кожен 7 житель тут – мільйонер. Але якщо подивитися на місто з висоти, то можна помітити, що Гонконг з сотнями найвищих хмарочосів, офісних будівель і торгових центрів з усіх боків оточений тропічними джунглями.

У цих лісах живе 52 види змій, багато з яких отруйні і смертельно небезпечні. Проблема зі зміями тут дуже серйозна – їх можна зустріти практично в будь-якій частині мегаполісу, а іноді вони забираються навіть в житлові будинки. У Гонконзі існують спеціальні люди, завдання яких – захистити населення від отруйних укусів. У народі таку незвичайну професію називають «король змій».

«Світу навиворіт» в Гонконзі ексклюзивно вдалося відшукати людину з професією «король змій» і отримати від нього запрошення на спільне полювання. Яким чином вдасться Дмитру Комарову разом з ним зловити в парку одну з найбільш отруйних змій на планету – кобру, глядачі побачать в новій серії «Світу навиворіт».

А після полювання українські мандрівники потраплять в китайський ресторан, де подають тільки одну старовинну страву – суп із змії. За традицією програми, спробує екзотичний суп і сам ведучий, після чого поділиться з усіма своїми враженнями.

Крім того, у новому випуску на глядачів чекає відкриття ще однієї незвичайної сторони життя сучасного мегаполісу. Раніше Дмитро Комаров вже звертав увагу на проблему відсутності вільної землі в Гонконзі. Але навіть в таких жорстких умовах винахідливі китайці придумали, як вирощувати в місті свіжі овочі та фрукти. Фермери тут знайшли місце на дахах хмарочосів, облаштувавши там цілі «небесні» сади. На екскурсію на одну з таких ферм потрапить і команда «Світу навиворіт».

Як виглядає найбільша і найзнаменитіша гонконгська небесна ферма, що вирощують китайці на дахах хмарочосів, і як смакує зміїний суп – дивіться у новому випуску програми «Світ навиворіт» вже сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».