• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Екстремальний холод і небезпечні зйомки: Дмитро Комаров покаже, що залишилося за кадром китайського сезону тревел-шоу «Світ навиворіт»
Дмитро Комаров "Світ на виворіт"

Екстремальний холод і небезпечні зйомки: Дмитро Комаров покаже, що залишилося за кадром китайського сезону тревел-шоу «Світ навиворіт»

Сьогодні, 2 грудня, о 22.45 глядачів каналу «1+1» чекає заключна серія китайського сезону тревел-шоу «Світ навиворіт». У завершальному випуску ведучий програми Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв розкажуть, як проходили зйомки в Піднебесній, відкриють секрети виживання в умовах екстремально низьких температур, і покажуть всі найкурйозніші моменти, які трапилися з ними в Китаї.

Експедиція в Китай стала однією з найбільш екстремальних, холодних і небезпечних за всю історію програми. Кілька місяців українські мандрівники провели в закритій комуністичній країні, щоб показати глядачам «виворіт» життя Піднебесної.

«Китай – це країна, про яку ми так давно мріяли, і на яку так довго чекали. Закрита, таємнича і неймовірно різноманітна у всіх відношеннях. Гори і моря, нетрі і хмарочоси, острови і чайні плантації, храми. У Китаї я знайшов справжніх друзів і людей, яких я буду згадувати все життя. Завдяки відкритості китайців, вже через кілька тижнів тут я відчував себе своїм. Саме в цій експедиції я чітко відчув, що незважаючи на зовнішні та культурні відмінності жителів різних країн, всі ми – однакові. І хочемо одного і того ж – любові, поваги і доброти», – розповість Дмитро Комаров.

У програмі покажуть архівні кадри, які не потрапили до ефіру. Частину китайського сезону «Світ навиворіт» знімав в найхолоднішому мегаполісі країни – Харбіні, а також у північному регіоні Внутрішня Монголія, де температура повітря опускалася до мінус 40 градусів. Мандрівники поділяться секретами, які способи виживання в екстремальному холоді їм довелося застосовувати, і чому вони тижнями не глушили машину.

«Я одягав на себе три шари термобілизни, пуховик, куртку, що не продувається вітром, теплі штани – і в цьому всьому ходив та знімав», – поділиться спогадами оператор Олександр Дмитрієв.

Також Дмитро і Олександр згадають всі найсмішніші моменти зйомок. Наприклад, як Дмитро Комаров випадково потрапив на розпродаж свого улюбленого фрукта – дуріана. Ведучий не зміг втриматися, щоб не скуштувати екзотичний фрукт прямо на вулиці, зробивши паузу в зйомках програми. А Олександр Дмитрієв розповість, як він звикав працювати на бамбукових будівельних лісах серед хмарочосів, і чому це дивувало китайців.

Крім того, Дмитро Комаров розкриє секрет, який сюрприз команда «Світу навиворіт» приготувала для глядачів до 10-річного ювілею проекту.

Нагадаємо, за час експедиції в Китай, яка тривала майже рік з перервами, Дмитро Комаров став послушником монастиря Шаолінь і показав його життя зсередини, дізнавався секрети неймовірної сили та довголіття китайців, пізнав чудодійні властивості стародавньої традиційної медицини, познайомився з незвичайними сімейними та кулінарними традиціями Піднебесної, побував у лабораторії майбутнього, яка займається клонуванням, а також випробував на собі безліч небезпечних професій – таких, як збір шишок на повітряній кулі і ловець отруйних змій. Крім того, «Світ навиворіт» підготував для телеглядачів унікальні репортажі про вікові традиції китайського народу, які поступово відходять у минуле. Так, Дмитру Комарову вдалося записати інтерв’ю з останніми володарками легендарних «ніжок-лотосів», ступень довжиною лише 7-9 см, побувати в гостях у гірських народностей, які роблять перуки з волосся померлих предків, а також дізнатися секрети виживання в екстремальних морозах у жителів внутрішньої Монголії.

Секрети і закадрові моменти зйомок грандіозного китайського сезону «Світу навиворіт» – дивіться у завершальному випуску сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».