• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Ексклюзив «Світу навиворіт»: Дмитро Комаров побуває в лабораторії майбутнього, яка займається клонуванням
Ексклюзив «Світу навиворіт»: Дмитро Комаров

Ексклюзив «Світу навиворіт»: Дмитро Комаров побуває в лабораторії майбутнього, яка займається клонуванням

Сьогодні, 4 листопада, о 22.45 на телеканалі «1+1» вийде нова серія тревел-шоу «Світ навиворіт», в якій Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв продовжать показувати іншу сторону Піднебесної. Цього разу сміливі мандрівники вирушать у Пекін, щоб ексклюзивно показати українським глядачам лабораторію майбутнього, в якій вже сьогодні створюють клонів.

Мрія про вічне життя ніколи не покидала людство. Протягом всієї історії люди шукали еліксир молодості, створювали міфи, писали книги і знімали фільми про вічне життя. Але сьогодні китайські вчені наблизилися до вирішення проблеми довголіття людини як ніколи раніше, і вже можуть похизуватися успіхами. І те, що в усьому світі проходить у вигляді експериментів і досліджень, вони поставили «на потік» і зробили технології клонування повсякденністю.

У продовженні китайської експедиції «Світ навиворіт» вирушить до Пекіну, щоб дізнатися більше про цю технологію, яка вразила весь світ, і знайти відповідь на питання, чи може людина якщо не жити вічно, то хоча б перероджуватися знову і знову.

Дмитро Комаров побуває в офісі наукової компанії, яка займається комерційним клонуванням домашніх тварин, і покаже, як вчені створюють у пробірках нові життя з ДНК.

«Прямо у нас на очах відбувається справжнє диво – живу істота створюють з клітин. Сьогодні я побачив те, що вразило мене настільки, що світ дійсно колишнім вже не буде. Фантастичні фільми, які я бачив в дитинстві, книги – все це ожило на моїх очах. І я побачив, що майбутнє не тільки на екрані, а воно зовсім поруч», – ділиться враженнями телеведучий.

Окрім дивовижних досягнень китайських вчених, які наближають людство до реалізації мрії про вічне життя, Дмитро Комаров ексклюзивно покаже, як поводяться дорослі клоновані тварини у реальному житті, і чи відрізняються вони від «оригіналу». У процесі зйомок телеведучому вдалося також дізнатися секрет китайської кіноіндустрії – виявляється, навіть серед кінозірок є клони.

Наскільки далеко зайшли технології майбутнього, і чи можливо вже сьогодні створити клона Дмитра Комарова – дивіться у новій серії «Світу навиворіт» сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».