Аллилуйя-Денис-Реконвальд-заспівав-з-церковним-хором.

“Аллилуйя”: Денис Реконвальд заспівав з церковним хором!

Наповнений символізмом і прихованих сенсів – нову пісню Дениса Реконвальда можна розгадувати як ребус. “Аллилуйя” – промовиста назва треку, у якому невинність переплітається з пристрастю. Пісня була написана Денисом Реконвальдом у таємному місці – домі для творчості на кордоні України та Румунії, де народилися такі хіти артиста, як “Самолет” и “Белые ночи”. Саме там, вже з перших рядків тексту, вона знайшла магічні підтексти та алегорії. Найпершою була написана фраза: “В тихом омуте черти танцуют”.   

– Іноді для знайомства не потрібні слова, тільки погляд. Секундна зустріч очима і між вами вже танцюють чорти, – розповів Денис Реконвальд. – Коли невинність зустрічається з пристрастю, назовні виривається та шалена енергія, яка живе в кожному з нас, і яку ми так майстерно приховуємо. Думаю, кожен принаймні один раз переживав таку зустріч. 

Артист продовжує експериментувати з саундом поза форматів і медійних канонів. Так, у деяких місцях музика зовсім не звучить, і тут же, у бриджі, слухача потужною хвилею накриває чоловічий хор із восьми голосів.  

– “Аллилуйя” народилася дуже суперечливою. Пісня передає таке таємниче відчуття, яке я назвав би “за крок до гріха”. Але кожен завжди обирає сам: здійснювати його чи ні. Тут про червоні нитки на зап’ясті, демонів всередині, а також піднесений цероквний хор. Послухайте і розгадайте її, – додав Денис Реконвальд. 

Слухайте трек “Аллилуйя” Дениса Реконвальда на всіх музичних платформах.