Дмитро Комаров Світ навиворіт

Дмитро Комаров у програмі «Світ навиворіт» вирушить рятувати китайських панд

Дмитро Комаров на один день стане співробітником національного парку, який займається розведенням і порятунком популяції панд в Китаї Сьогодні, 7 жовтня, о 22.45 глядачі каналу «1+1» побачать нову серію тревел-шоу «Світ навиворіт», у якій Дмитро Комаров розповість нові вражаючі факти про життя Піднебесної. Мандрівник вирушить рятувати панд, а також покаже життя унікального ізольованого в горах селища.

У Китаї знаходяться одні з найцінніших і найстародавніших скарбів всього світу, але є «скарби», якими жителі Піднебесної дорожать найбільше – панди. Це живі символи країни. Їх охороняють на найвищому рівні, а за вбивство панди законодавством передбачена смертна кара. Сьогодні в світі залишилося всього 2600 панд – і всі вони належать Китаю.

У новому випуску «Світ навиворіт» поїде в місто Ченду, де знаходиться одна з найпопулярніших туристичних точок і одночасно один з найважливіших дослідницьких центрів країни по розведенню і порятунку популяції панд. А Дмитро Комаров на один день стане тут не тільки туристом, але і спробує себе в ролі волонтера і співробітника центру.

«Панда – унікальна тварина, яка в дикій природі живе тільки в Китаї. А ще 30 років тому вони були під загрозою вимирання через масову вирубку лісів – природного середовища їх проживання. Тоді в світі їх залишалося всього 1200 особин. Доторкнутися до панди – великий привілей і моя мрія, яка виповниться прямо зараз. У мене з’явиться унікальний шанс погодувати панду з рук», – розповість Дмитро Комаров.

У дослідницькому центрі українських мандрівників чекає не тільки знайомство з милими тваринами, але і справжня робота з волонтерами.

А після цього команда «Світу навиворіт» потрапить в ще одне місце, яке знаходиться під загрозою зникнення. Це невелике китайське селище, розташоване високо в горах. Останні роки гірське селище стало приваблювати масу туристів, які приїжджають подивитися на особливості життя ізольованого від цивілізації поселення.

«Світ навиворіт» покаже, як жителям селища в наш час вдається виживати в настільки важкодоступному місці без благ цивілізації, і які унікальні винаходи вони створили, щоб тримати зв’язок з рештою світу.

Як Дмитро Комаров рятуватиме панд в Китаї, а також який важливий подарунок команда тревел-шоу привезе жителям гірського селища, щоб уберегти його від зникнення – дивіться у новому випуску «Світу навиворіт» вже сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».