Анна Трінчер

Анна Трінчер закликає підлітків розмовляти українською мовою

На честь цього співачка випустила україномовний сінгл «Метелики» і запустила в соціальних мережах челлендж #метеликипоукраїнські, в якому закликала підписників читати вірші українською мовою. Співачка Анна Трінчер, кумир молоді покоління Z, за чиїм життям і творчістю стежать мільйони підписників в соціальних мережах, представила відеокліп на свою нову пісню «Метелики». Режисерами відео виступили Євгенія Задворна та Анастасія Панконіна, з якими Анна вже мала досвід роботи над муд-відео на пісню «Короче, понятно». Новий сінгл Анни Трінчер «Метелики» стала першим україномовним треком співачки за дуже довгий час.

– Мої шанувальники давно чекали пісню українською мовою і зараз, напевно, прийшов її час. «Метелики» – це пісня про перше кохання, таке важливе в житті кожної дівчини, тому що це нові емоції, з якими вона ще має навчитися справлятися. – розповідає Анна Трінчер. – Через те, що ти вперше стикаєшся з таким почуттям, тебе накриває буря емоцій, здається, що все йде не за планом, і ти не так собі уявляла в своєму ідеальному світі. Ти боїшся бути нав’язливою, але не думати про нього не виходить. Ця пісня про перші метелики в животі і легкий тремор від них, про істерику від нерозуміння, що робити з цими емоціями і куди їх направляти.

– Перше кохання  завжди досить дивне, незвичайне і те, яке запам’ятається на все життя, якщо почуття буття справжні! Ось що я відчуваю і про що думаю, коли я співаю цю пісню, – підбила підсумок співачка.

Зйомки відео пройшли в роздягальні одного зі спортивних клубів Києва і зайняли більше 7 годин. Відвідувачі спортивного клубу стали безпосередніми учасниками знімального процесу і з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається на знімальному майданчику. На майданчику вдалося створити атмосферу американської шкільної роздягальні, сама ж Анна постає перед глядачами в образі американської школярки-чирлідерши. Спеціально для зйомок нового відео Анна запросила блогерів з TopTeam House, які грають подружок Анни і не бачать того, що з нею відбувається, адже свої почуття зірка відкриває тільки глядачеві.

За задумом режисерів основним завданням при роботі над відеокліпом «Метелики» було показати внутрішній стан дівчини, її емоції, переживання першого кохання. Героїня відкриває свої почуття тільки глядачам, але ховає їх від оточуючих її людей.

– Ми зняли невелике відео про почуття дівчини, зобразили її внутрішній стан, показали ті емоції, які відчуває кожна 16-річна закохана дівчина, – розповідає Анна Трінчер.- Мені одного разу сказали, що ті люди, які найбільше сміються і посміхаються, насправді часто плачуть на самоті, коли їх ніхто не бачить. Ця історія саме про таку дівчину.

Однак, на цьому юна суперзірка Анна Трінчер вирішила не зупинятися. І оголосила про запуск челенджу #метеликипоукраїнські, суть якого полягає в тому, щоб якомога більше людей практикувалися говорити українською мовою. У своїх соціальних мережах співачка розповіла про те, як сама вчиться говорити українською, і закликала своїх підписникі підтримати її. Наразі до челленджу #метеликипоукраїнські приєдналося понад 10 000 людей.

Прем’єра нового відео Анни Трінчер «Метелики» відбулася на Youtube-каналі співачки