• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Сто спортсменів змагалися за першість у Дитячому гольф турі: рекорд українського гольфу
Сто спортсменів змагалися за першість у Дитячому гольф турі: рекорд українського гольфу

Сто спортсменів змагалися за першість у Дитячому гольф турі: рекорд українського гольфу

20 серпня у ГК Гольфстрім відбувся Фінал Відкритого Дитячого туру. Більше сотні дітей взяло участь у змаганнях.

Завершився Відкритий дитячий гольф тур, в рамках якого відбулося п’ять турнірів за сезон на різних гольф полях України у Києві, Харкові та Львові.

Наразі в Україні більше півтисячі акредитованих дітей у Всесвітній системі DataGolf. Щомісяця кількість юних гравців збільшується, задіяні всі гольф-локації України для дитячих тренувань з гольфу. Дитячі змагання проходять і за кордоном та неодноразово збирали рекордну кількість учасників.

Директор дитячо-юнацької школи з гольфу Альона Терещук зазначила, що школа – це місце, де з’являються майбутні чемпіони. 

«Всеукраїнська федерація гольфу активно сприяє розвитку гольфу серед дітей. Насьогодні в нас амбітні плани щодо створення юніорської збірної України з гольфу, куди потраплятимуть найкращі гольфісти ДЮСШОР», – говорить Альона Терещук.

Відповідно до вікових категорій та рівня навичок гри, юні спортсмени грали у різних групах. Лідери змагань отримали нагороди та право брати участь у міжнародних змаганнях в Туреччині, а також в Україні на WAGR турнірі серед юнаків, хлопців та дівчат.

Дякуємо партнерам за підтримку: GolfMad Travel and Promotion за поїздки для переможців на міжнародний чемпіонат до Туреччини, постійному партнеру CosmosGolf та TaylorMade за чудові призи, гольф-клубу Гольфстрім за гостинність, ТМ Monaco від компанії Три Ведмеді за призи та частування. Водним партнером змагань стала ТМ Моршинська.