• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • З 2 вересня найекстремальніше тревел-шоу “Світ навиворіт” повертається на екрани з новим сезоном про вражаючі традиції і контрасти Піднебесної

З 2 вересня найекстремальніше тревел-шоу “Світ навиворіт” повертається на екрани з новим сезоном про вражаючі традиції і контрасти Піднебесної

У новому сезоні екстремального тревел-шоу “Світ навиворіт”, який стартує на каналі “1+1” вже з 2 вересня о 22.45, сміливий мандрівник Дмитро Комаров продовжить досліджувати найвіддаленіші куточки Китаю. У другій частині китайського сезону “Світу навиворіт” розповідатиме про реальне життя контрастної Піднебесної, де прадавні традиції і консервативні погляди тісно сплітаються з технологіями майбутнього. Дмитро Комаров та Олександр Дмитрієв покажуть, як поруч з найбільшими хмарочосами планети, де найдорожча нерухомість у світі, живуть змії, на дахах будинків вирощують плантації, а прогресивні бізнесмени і політики користуються послугами астрологів і знахарів.

Які вражаючі пригоди чекають на команду “Світу навиворіт” у новому сезоні, розповів Дмитро Комаров:

“У новому сезоні “Світу навиворіт” ви побачите дикі племена Китаю, де жінки плетуть для себе велетенські перуки з волосся померлих предків. Також нам вдалося знайти останніх представників вже зниклої шокуючої традиції бинтування ніг. У Китаї ще на початку минулого століття маленькі ступні завбільшки з кулак вважались ознакою шляхетності та привабливості жінки. Це вікова традиція, без дотримання якої дівчині практично неможливо було вийти заміж. Жінкам з дитинства бинтували ноги, ламаючи кістки і зменшуючи таким чином розмір ступней. Ми поспілкувалися з вже літніми жінками, які показали нам ці ноги-лотоси. Це справді шокує. У новому сезоні також покажемо дивовижні досягнення Китаю у сучасній медицині та новітніх технологіях. Ми літатимемо на повітряних кулях, будемо їздити верхи на верблюдах у Внутрішній Монголії при температурі -42, випробуємо на собі нові незвичайні професії та будемо вражати глядачів неймовірними природними красотами Китаю”.

У нових випусках українським мандрівникам доведеться ризикнути життям під час зйомок сюжету про людей, які займаються незвичним і небезпечним промислом — збором шишок за допомогою власноруч змайстрованих повітряних куль. Крім того, головною особливістю другої частини китайської експедиції стане подорож до унікальної лабораторії у Пекіні, яка успішно займається клонуванням.  

Також на глядачів чекає найулюбленіша рубрика — кулінарна. Дмитро Комаров, за традицією програми, скуштує всі найнезвичніші делікатеси та розкаже секрети тисячолітніх рецептів від китайських господинь.

Прем’єру нового сезону “Світу навиворіт” про зворотню сторону Піднебесної дивіться вже 2 вересня о 22.45 на каналі “1+1”.