• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • «Танці з зірками»: команда проекту працює над новим сезоном та шукає талановитих танцюристів
Кастинг 1+1 Танці з зірками

«Танці з зірками»: команда проекту працює над новим сезоном та шукає талановитих танцюристів

Телеканал «1+1» працює над створенням нового сезону найпопулярнішого українського розважального шоу «Танці з зірками» та проводить кастинг серед кращих танцюристів країни, які готові стати частиною проекту.

Організатори інтригують та обіцяють, що четвертий сезон вражатиме не лише яскравими зірковими учасниками, а й інноваційними рішеннями для танцювальних номерів.

танцы со звездами, розважальне шоу, Танці з зірками, кастинг танцюристів, Женя Кот

Для нового грандіозного сезону шоу команда шукає талановитих та багатожанрових танцюристів. Якщо ви бажаєте стати частиною популярного шоу та заявити про себе на головному танцювальному паркеті країни, надсилайте листа на електронну адресу [email protected] з наступними даними:

вкажіть ПІП, місце проживання та контактний номер телефону; додайте два актуальних фото (портрет та повний зріст); стисло опишіть свій досвід роботи у бально-спортивному та інших видах хореографії та додайте посилання на відео, де чітко видно танцювальну майстерність кандидата.

Участь у кастингу можуть брати лише особи, яким виповнилось 18 років.

Імена танцівників та зіркових учасників четвертого сезону популярного розважального шоу «Танці з зірками» стануть відомі незабаром, слідкуйте за новинами телеканалу. Хто саме стане обличчям нового сезону шоу, поки залишається таємницею, та продюсери обіцяють, що зірковий кастинг точно здивує глядачів.

Нагадаємо, традиційно у шоу «Танці з зірками» беруть участь 14 зіркових пар. Вони танцюють для глядачів, які у свою чергу голосують за своїх фаворитів, наближаючи їх до перемоги. Переможцями третього сезону проекту стали акторка Ксенія Мішина та її партнер – танцівник і хореограф Женя Кот.

Над виробництвом проекту працює команда Big Entertainment Shows «1+1 Продакшн».