• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Санта Дімопулос стане учасницею нового сезону «Танців з зірками» на «1+1»

Санта Дімопулос стане учасницею нового сезону «Танців з зірками» на «1+1»

Восени на телеканалі «1+1» стартує четвертий сезон оновленого проекту  «Танці з зірками». Кілька днів тому в соціальних мережах розпочався #танціззіркамиchallenge – щорічний зірковий челендж, під час якого учасники нового сезону передають один одному танцювальний виклик та запрошують взяти участь у шоу

Сьогодні стало відомо, що українська співачка, екс-учасниця культового гурту «Віа Гра» Санта Дімопулос прийняла виклик #танціззіркамиchallengе від Надії Мейхер, яка, у свою чергу, долучилася до участі у шоу, відгукнувшись на запрошення Олега Винника. 

Співачка та мама двох дітей опублікувала на сторінці в Instagram яскраве відео, де повідомляє про свою участь у шоу. На відео, яке Санта записала у форматі Tik Tok , вона вдома з‘являється у чотирьох різних образах. Співачка повідомила, що приймає виклик від Надії Мейхер та передає його українському актору Тарасу Цимбалюку.

«Колись дуже давно в дитинстві я обожнювала танцювати, та життя розставило інші пріорітети. Зараз, приймаючи виклик на участь у шоу, я ніби втілюю дитячу мрію повернутися на паркет в один з найщасливіших періодів мого життя! Найбільше мене надихають та підтримують чоловiк і старший син, коли вони дізнались про запрошення у шоу «Танці з зірками», одноголосно сказали, що треба спробувати – саме від них я отримала найбільшу підтримку», — прокоментувала Санта свою участь у шоу.

Незабаром стане відомо, чи прийме актор та зірка фільму «Чорний ворон» Тарас Цимбалюк виклик у  #танціззіркамиchallenge та чи приєднається на паркеті до Олега Винника, партнеркою якого стала Олена Шоптенко, Надії Мейхер і Санти Дімопулос.

Нагадаємо, наразі вже відомі імена трьох суддів нового сезону: Катерина Кухар, Влад Яма та Григорій Чапкіс оцінюватимуть танцювальні здібності зіркових учасників у новому сезоні шоу. Зовсім скоро стануть відомі імена усіх зіркових учасників, ведучих та суддів нового четвертого сезону проекту, слідкуйте за анонсами.

 Традиційно у шоу «Танці з зірками» беруть участь зірки. У парах з професійними хореографами вони танцюють для глядачів, які у свою чергу голосують за своїх фаворитів, наближаючи їх до перемоги.

Переможцями третього сезону проекту стали акторка Ксенія Мішина та її партнер – танцівник і хореограф Женя Кот. Над виробництвом проекту працює команда Big Entertainment Shows «1+1 Продакшн».

Прем’єра нового четвертого сезону «Танців з зірками» відбудеться цієї осені на «1+1».