• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Наталія Валевська презентує відразу два нових альбома: «Мир над Україною» та «VALNA»

Наталія Валевська презентує відразу два нових альбома: «Мир над Україною» та «VALNA»

12 червня співачка Наталія Валевська в свій День народження презентує одразу 2 альбоми , спільно з рекординговою компанією «Moon Records»!
Презентація альбомів відбудеться під час OnLine Концерту 12.06 о 20:00 на офіційних сторінках у Facebook,Instagram та у You Tube . Таким чином співачка вирішила зробити подарунок своїм прихильникам на свій День народження!
Як зізнається сама співачка, вихід альбомів вона планувала на кінець березня, але в зв‘язку із пандемією Covid-19, реліз було вирішено перенести.

«В зв‘язку із важкою ситуацією зараз , як ніколи нам потрібен Мир. Мир в Україні, Мир в серці і душі. Я вклала всю свою душу в цей альбом і для мене є найголовнішим, щоб люди навколо , незважаючи ні на що, жили моментом, відчували Любов і були щасливими ».
Це вже 6 і 7 альбоми за 17-річну кар‘єру артистки , в яких Наталія виступає вперше як продюсер.

Альбоми «Мир над Україною» та «VALNA” , відрізняються за стилістикою. Альбом «Мир над Україною» записаний у жанрах поп, денс-поп та r&b. У альбом увійшло 11 пісень.

Творча робота над альбомом тривала протягом 4 років.
На пісні з альбому «Мир над Україною», було відзнято 5 відео кліпів , 2 з яких зайняли найрейтинговіші позиції на музичних телеканалах України та займали передові позиції по кількості ротацій на
радіостанціях.
У 2019 році , Наталія Валевська, була номінована на всеукраїнську музичну премію «Золота Жар-птиця» за пісню з альбому «Моє тіло» ,в номінації «Денс Хіт».
Також слід зазначити, що кліп на композицію «Моє тіло» займав найвищі сходинки хіт- парадів , а сама пісня потрапила в топ 10 хіт-параду «Червона Рута», що на «Русском радио Украина».

Композиції з цього альбому вже встигли стати улюбленими серед прихильників творчості співачки.

Наталія Валевська виступає співавтором альбому . Це успішний творчий союз із композитором Русланом Квінтою, автором музики та віршів Йосипом Чуприком, та автором віршів Петром Магою.

У альбом також увійшли 2 дуети .

Композицію «Aurora Dreams”, Наталія виконала з відомим італійським автором і артистом Енріко Колонною, з яким Наталія виступала в спільному турі в Ізраїлі.
Другий дует “Я за Тобою», записаний спільно із молодим автором та артистом Максимом Товкачем.

Також альбом включає в себе оновлену версію хіта з мільйонними переглядами у You Tube “Палала» (edit version).

Альбом створювався на столичних студіях звукозапису Lila Music Studio, Творча студія Романа Лугового, Aqua Studio.

Альбом «VALNA” Наталія Валевська називає експериментальним . Його назва — скорочення прізвища та імені співачки.
Це свого роду вираження її альтер его , яке Наталія називає VALNA. Інша Наталія — емансіпована, впевнена у собі ,епатажна особистість .

Композиції виконані у незвичному для артистки стилі electronic dance music, electronic music. Музичний альбом, включає в себе 7 композицій .

Творчий процес над альбомом почався у 2016 році і тривав протягом 4 років. Автором всіх пісень альбому є Юлія Буртова , відома раніше як Пильца .

Композиція «Вот Fuckt» неодноразово займала найвищі щаблі у хіт-парадах українських радіостанцій. Композицію «Мой Друг» артистка присвятила своєму кращому другу з Івано-Франківська. Саунд продюсером альбому виступив Михаїл Павлюк .

Альбоми можна придбати в цифрових магазинах таких як : Apple Music, YouTube Music, Google Play, Spotify,Deezer та інших.

Факти з біографії :

Вже більше 17 років Наталія Валевська запалює серця з великої сцени.

Перших шанувальників і всеукраїнське визнання їй принесла перемога у телевізійному музичному проекті «ШАНС», і відтоді артистка виступила з більш як 1000 концертів по всьому світу на найбільших сценах міст , відзнялась у 18 відео кліпах , записала 7 студійних альбомів, два з яких презентує у 2020 році .

У 2020/21 роках, співачка планує всеукраїнський тур в підтримку 2 нових альбомів.