NCYZIP – тому що у нас немає планети

Блогерка Маша Тимошенко та дизайнерка Наташа Фіщенко започаткували спільний проєкт, який змінить світ моди.

Справжню революцію в sustainable-споживанні запропонував український бренд NCYZIP. Його концепція одягу-конструктора з перероблених матеріалів перекреслює стандарти fast-fashion і перетворює споживача на справжнього творця.

Одяг-конструктор складається з деталей, які ти самостійно можеш міксувати між собою. Тепер твоя куртка може стати комбінезоном, сукнею, пальто або жилеткою: головне – увімкнути уяву. З таким гардеробом ти в будь-який час можеш зібрати унікальний образ. А весь твій гардероб для місячної відпустки поміститься в ручній поклажі.

Be sustainable. Be creative. Travel smart.

У чому особливість конструктора NCYZIP?

Головна мета нашого бренду – зміна сучасної моделі споживання. Ми не граємо в «швидку моду», в NCYZIP ми створюємо справжній, усвідомлений одяг.

В Європі в середньому кожна людина щорічно викидає близько 13 кг одягу, і щороку цей показник зростає. Ми вирішили змінити цю страшну статистику і створили NCYZIP таким, щоб він змінювався разом із твоїм настроєм, погодою або модними тенденціями. З нашим конструктором термін використання одягу зростає, причому без шкоди для самовираження. А це означає: віддаючи перевагу бага- тофункціональному одягу з перероблених матеріалів, ми даруємо планеті близько 30 тонн чистої води й зменшуємо кількість шкідливих викидів на 65%.