Ольга Цибульська найспівочіша телеведуча України

Гардеробна кімната для жінки – це, напевно, найстресовіше місце в домі, тому що зранку постійно треба робити вибір: що ж одягнути в черговий раз. За розміром моя кімната – як звичайна спальня, й іноді між концертними костюмами важко знайти повсякденний одяг.

У гардеробі переважають яскраві кольори

На роботі в мене – усе яскраве та блискуче, а от у повсякденному житті – в’язане, трикотажне та м’яке. Та от що може конкурувати з концертними костюмами за кількістю, так це взуття (близько 50 пар) і багато сережок (причому після певного випадку я ношу лише одну).

Я обожнюю витончений стиль – стиль справжньої жінки. Босоніжки, сексуальна білизна, сукні – це така гардеробна база. Сукня для мене – універсальний одяг: ти одягаєш одну річ і не думаєш, що вдягнути знизу або зверху. На шопінг у мене часу немає взагалі, тому вже протягом п’яти років купую речі на зйомках: стиліст пропонує якийсь образ для мене, я закохуюсь у нього та одразу купляю. А от коли їду за кордон, то там можу витратити на похід по магазинах цілий день: в Іспанії є магазин улюбленого взуття, у Швеції імпонує скандинавська простота в одязі. Поряд з такими знаними брендами, як Gucci, Dolce&Gabbana, у моїй шафі можна знайти речі українських брендів: Marsala, Alena Oleynik та інших.

Річ-талісман – сумка (їй вже 12 років), яку я купила на свою першу зарплатню

Двічі на рік запрошую всіх рідних та подруг до себе і влаштовую такі собі «подарункові дні» зі своєї гардеробної. Одного разу навіть відбулася дівоча бійка за сукню, яку мені пошили за власними ескізами.

Ніколи не вдягну леопардові лосини, навіть якщо про цей тренд будуть писати всі глянці

Я вважаю, що найбільше щастя для жінки – коли чоловік знає тебе десятки років, а в нього все одно продовжують горіти очі, коли він на тебе дивиться, навіть якщо ти у спортивному одязі або у бігуді.

У моєму арсеналі, як у справжньої української жінки, є вишиванки

Краса жінки, перш за все, залежить не від цінників на речах, а від її внутрішньої впевненості у собі!

Автор: Аня Володавчик