Наталка Карпа: як поєднати декрет з карантином

Українська співачка Наталка Карпа, яка нещодавно стала мамою, поєднує декрет з карантином, а також закликає усіх громадян України залишатись вдома і пропонує кілька варіантів, як розважити себе і свою родину у такий не простий час.

«Слово «режим» мені відомо як нікому. Спочатку був режим «вагітність», потім розпочався «декрет», який доповнився карантином. Я чітко дотримуюсь карантинних норм, як свідома громадянка своєї держави. Мій карантин полягає в тому, що я та моя родина, залишаємось вдома, майже весь час я проводжу в домашніх клопотах, більше почала радувати своїх рідних чимось смачненьким, куди частіше влаштовую затишні сімейні посиденьки. Чоловік воєннозабов’язаний тому карантинні норми в нього дещо інші, а допомагає мені і розбавляє наші будні моя мамуся, пані Лідія. Ми стараємось не піддаватись паніці, переглядати і акцентуватись лише на позитивних новинах, одним словом шукати в усьому позитив», – зізнається Наталка.

Не забуває співачка і про гігієгічні вимоги: «До карантину мила активно руки, бо для маленької донечки, дуже важлива безпека і чисте середовище, а зараз миємо ще вдвічі частіше, плюс в кожній кімнаті стоять антисептики; про маски подбав чоловік, а подруга навіть скреативила і подарувала маску з принтом, тепер коли виходжу в маркет за продуктами, маю вигляд справжньої левиці».

На днях, сонцезалежна у своїх соціальних мережах поділилась цікавим форматом, який назвала «меморі відео», в ньому Карпа переглядає та розповідає про свої перші кліпи: «Цікаво з висоти досвіду це все аналізувати і згадувати тих, з ким ми розпочинали, і хто зараз досягнув таких бажаних вершин.»

А ще співачка вважає, що музика та пісні мають лікувальну дію, тому закликає всіх своїх прихильників не нудьгувати, а співати! Саме для них, команда Наталки, зробили караоке варіанти своїх найвідоміших пісень, і розмістили на платформу в загальновживаний доступ.

Співачка, як і більшість її колег, розважає своїх фоловерів та підписників прямими ефірами, до них залучає зіркових друзів та обговорює актуальні теми. Наталка Карпа також готує прем’єру нового синглу, це буде перший трек співачки, який вона запланувала після декрету.