• Главная
  • /
  • Персона
  • /
  • Финалистка проекта «Холостяк» Дана Оханская: «Идя на проект, я точно не ожидала так много стрессовых ситуаций»

Финалистка проекта «Холостяк» Дана Оханская: «Идя на проект, я точно не ожидала так много стрессовых ситуаций»

22 мая прошел финал романтического шоу «Холостяк-10». Финалистка Дана Оханская рассказала, как сложилась жизнь после проекта, чем занимается и о том, какой он, идеальный мужчина. 

Когда и при каких обстоятельствах вы решили принять участие в «Холостяке»?

Я не дивилася проект регулярно, але завжди була в курсі, хто холостяки і фіналістки. Моя близька подруга і батьки часто ставили мені питання, чому я не хочу взяти участь. Так, 4 роки тому я сходила на кастинг, але тоді безуспішно. Але не люблю опускати руки і здаватися, тому вірячи в любов до мурашок, прийшла на кастинг в 2019. Ну і цього разу вже успішно

Продолжите фразу: «Идя на проект, я точно не ожидала…»

Так багато стресових ситуацій…

Вы успешная девушка. Чем занимаетесь после проекта? 

Дякую. На карантині мій основний бізнес (модельна агенція Fox Model Management) на паузі, тому я зайнялася своїм брендом #КОХАЙТЕ_ся — футболками та збірником поезії. Є час і на розвиток Інстаграму. Хоча я не очікувала такої уваги до моєї сторінки, чесно. Розумію, що блогерство в тому вигляді, якому його розуміють, — це не моє все-таки. Але мені подобається ділитися з підписниками своєю творчістю. Цим теж займаюся після проекту.

фото Евгений Лисовой

Что бы вы никогда не простили любимому человеку?

Я не категорична в цьому питанні, якщо це кохана людина. Все дуже залежить від ситуації. Але вважаю, що не можна пробачати, якщо тебе і твою довіру використовують.

Какие качества вы цените в мужчинах? Расскажите о своем идеале мужчины?

Почуття гумору, вміння дарувати відчуття впевненості в завтрашньому дні, розум та креативність. Подобається, коли чоловік вміє і любить оточувати мене увагою. Я не про дорогі подарунки. Я про деталі, як от вранішні обійми, поцілунок і «добраніч»  на ніч, квіти, відчинення дверей в авто.. Якщо він ще й високий блондин з блакитними очима — все, виходжу заміж відразу! 

Верите в женскую дружбу? 

Так. Тільки смаки на чоловіків повинні бути різні.

Недавно у вас с Дашей был скандал. Сейчас вы общаетесь?

Не скажу, що це скандал. Просто якщо у мене щось викликає сильне обурення і розчарування, я не можу мовчати і більше не пускаю людей у життя. Ні, ми не спілкуємося. Востаннє спілкувалися після зйомок пост-шоу. 

фото Евгений Лисовой

В «Жизнь после проекта» вы спели песню «Бо я». Помимо замечательных текстов, вы еще и поете! Есть в планах попробовать себя в этом и дальше? 

Спів — це моє хобі. Отримала багато позитивних відгуків про пісню і її виконання. Також є пропозиції написати музику на ще деякі мої вірші. Але я ніколи не задумувалася про кар’єру співачки, оскільки не займаюся цим професійно. Тому поки що не знаю, чи пробувати себе в цьому далі…

Сейчас сердце занято?

Серце зайняте у мене завжди. Любов’ю у різних її проявах. Але чи є в мене бойфренд — поки що тримаю в секреті, оскільки досить довго моє особисте життя було у всіх на очах. Зараз хочу, щоб особисте було особистим. Принаймні деякий час.

Как часто вы используете свою красоту в «корыстных» целях?

У чергах кудись іноді використовую — пропускають. І то тільки якщо дійсно поспішаю.