• Главная
  • /
  • Персона
  • /
  • Fashion-експерт Леонід Мартинчик: як пандемія вплинула на моду

Fashion-експерт Леонід Мартинчик: як пандемія вплинула на моду

Телеведучий та найстильніший чоловік країни за версією Elle. Відомий fashion-експерт та блогер. Його інстаграм — естетика в кожній фотографії. Леонід розповів, як відчувати себе комфортно й одночасно охайно та як пандемія вплинула на моду. 

Ви людина-естет до кінчиків пальців, а як ви одягаєтеся вдома? Як відчувати себе комфортно й одночасно виглядати охайно?

Вдома я також виглядаю красиво. Одяг повинен бути спокійний, але тим не менш охайним. Щоб в ньому відпочивали мої очі, моє тіло. Мені не подобається принтований або надто яскравий. Не так важливий фасон, але особливу увагу приділяю натуральним тканинам. Головне не носити старе, розтягнуте. Домашній одяг і одяг для сну — це повноцінна окрема капсула. 

Чи варто зараз захоплюватись онлайн-шопінгом відповідно до тенденцій сезону весна-літо?

Зараз взагалі не треба захоплюватись ніяким шопінгом. Варто економити кошти, тому що невідомо коли закінчиться криза, невідомо, що буде. Мені здається, що необхідніше з одягу є у кожного з нас. Є час подумати, запланувати, пошукати те, що хотілось.Зробити план, вибрати взуття, верхній одяг. І коли все нормалізується, коли світ вийде в більш-менш адекватний період — тоді можна купувати. 

Що зараз актуальніше: базовий гардероб чи індивідуальний стиль?

Це дуже між собою пов’язано. Базовий гардероб  складаємо і додаємо елементи. Навколо нього формується індивідуальний стиль.Це дуже комфортно і завжди легко скласти образи. 

Ваш карантин виявився плідним, ви провели низку прямих ефірів з творчими та впливовими особистостями, серед яких: Віра Полозкова, Ірина Данилевська, Євген Пономаренко, Алла Клименко, Катерина Кухар. Які ключові тези та висновки виділили?

Мабуть те, що всі, навіть дуже публічні люди, хвилюються перед будь-яким спілкуванням з аудиторією, це для них дуже відповідально. Всі ми родом з дитинства і проблеми у всіх ідуть саме звідти. Вкотре переконався: поки ти не полюбиш маму і тата — тебе не полюбить світ і ти не полюбиш себе. Життя — це постійний процес, і карантин був не для того, щоб його перечекати, а для того, щоб його повноцінно прожити і максимально використовувати цей час. Жити на повну в будь який момент, в будь-яку кризу, в будь-якій ситуації, в будь-якому віці. Не чекати, а жити в теперішньому моменті. 

Як пандемія вплинула на модну індустрію?

Вплинула дуже серйозно і здається, що вже безповоротно. Світ не буде інакший. Це буде усвідомленість, ми будемо набагато менше купувати. Люди зрозуміли, що нам потрібно дуже мало. За весь карантин достатньо два спортивних костюма і три піжами, 

Які онлайн-курси ви порекомендуєте?

Мені дуже подобаються курси Маргарита Мурадової. Upgrade, які створює Алла Клименко. 

Що зробите в першу чергу, коли карантин закінчиться?

Полечу в Париж та піду красивий в ресторан

Ваша улюблена цитата

Хто сказав, що не в грошах щастя, просто не знав де купувати)