• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • Прем’єра: NK | Настя Каменських випустила містичне лірик відео на нову пісню «Película»

Прем’єра: NK | Настя Каменських випустила містичне лірик відео на нову пісню «Película»

Українська поп-діва NK, яка своєю творчістю встигла завоювати серце світового слухача, випустила лірик відео на пісню «Película» в стилістиці популярного мексиканського свята «El Día de Muertos». В анімаційному ролику шанувальники побачать NK в абсолютно новому амплуа, адже співачка буде в образі самої Dia De Muertos. Відео доступне до перегляду на офіційному каналі артистки в YouTube.

«Película» —  музична історія про таємне і містичне кохання. Для NK ця пісня особлива, адже на її створення співачку надихнуло найвідоміше і незвичайне свято всіх мексиканців.

«Минулого року, коли я була в Мексиці, мені пощастило потрапити на El Día de Muertos. Я неодноразово чула про це свято, але складно передати словами ті емоції, які ти відчуваєш, коли бачиш усюди барвисті костюми скелетів, статуетки смерті, квіти та свічки. Мене приємно здивувало, наскільки люди можуть спокійно говорити про потойбічне, як про щось хороше і приємне. Адже для мексиканців —  це найдовгоочікуваніший період, коли душі їхніх предків можуть знову прийти до них в будинок і ненадовго возз’єднатися в теплому сімейному колі. Я вірю в силу такого зв’язку і в силу родинної підтримки, яка може тривати століттями. Ця магія між теперішнім і минулим, допомагає нам творити нове майбутнє. Враження від побаченого надихнули мене на написання пісні «Película». Вона трохи про інший зв’язок, про любовний. Це історія про таємну прив’язаність дівчини до чогось могутнього і темного, до її Дракули. Такий зв’язок пробуджує в ній нові бажання та емоції. І не тримає в минулому, а допомагає відкрити себе нову, гарячу і жагучу», — поділилася NK.

Пісня увійшла в перший іспаномовний альбом «Ecléctica», який вже доступний до прослуховування на всіх діджітальних майданчиках. Настрій і характер альбому повністю відповідають значенню слова «Ecléctica», що перекладається, як мішане, комбінація різних стилів та ідей. Альбом демонструє багатогранність артистки, яка у своїй музиці впевнено міксує дві різні музичні культури: українську та латиноамериканську. Цей симбіоз допомагає створювати незвичайні пісні.

До «Ecléctica» також увійшли 6 інших яскравих іспаномовних композицій з фірмовими сленговими фразами англійською та українською, що вже стало головною фішкою співачки. Серед пісень є прем’єрний трек «a huevo», який за короткий час зібрав понад 8 мільйонів переглядів на YouTube і попередній хіт «Elefante», де NK вперше постала у своєму новому образі спокусливої ​​Pantera Negra, кліп на який подивилося більш як 100 мільйонів користувачів. А сама пісня понад 10 місяців не залишала чарти SHAZAM.