Олег Скрипка представляє: благодійний дитячий ROCK БАЛ

Олег Скрипка та його друзі запрошують всіх рок-дітлахів та їх батьків на благодійний дитячий ROCK БАЛ, який відбудеться 6 червня 2020 року на сторінці Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце»! Наша вечірка має на меті зібрати 440 000 грн на інфузійну а-магнітну станцію для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Це буде справжнє свято драйвової музики та добра!

Головними героями рок балу будуть, звісно, дітки! На гостей очікує справжня рок-тусовка: українські та іноземні зіркові гості, включно з двома Фіналістками дитячого Євробачення, вибухові виступи дитячих рок-бендів, яскраві танцювальні, циркові та спортивні шоу, численні майстер-класи, розіграш, подарунки та несподівані сюрпризи від наших друзів! Кожен з гостей зможе не тільки спостерігати за програмою, але й взяти безпосередню участь — змагатися в онлайн-конкурсах та челенджах на найкращу рок-зачіску, найяскравіший бодіарт та танець під рок-музику, а імена переможців прямо під час прямого ефіру 6 червня дізнається вся країна! Уважно слідкуйте за нашою сторінкою, аби не пропустити фантастичні конкурси та майстер-класи від наших друзів! Буде гаряче!  

Відеозапрошення від Олега Скрипки та учасників свята

Олег Скрипка: «Цей дитячий бал, як і багато попередніх наших заходів, благодійний. Нашими доброчинними діями ми формуємо суспільству соціальну відповідальність. Та, я переконаний, що наша благочинність тільки в контексті якісних культурних подій зможе вилікувати від суспільних хвороб та наблизити нас до світлого майбутнього наших мрій».

Тож, разом ми будемо творити добро та допомагати дитячим сердечкам, збираючи кошти на спеціальне обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Наша мета — зібрати 440 000 грн. на сучасну інфузійну а-магнітну станцію для допомоги маленьким пацієнтами із вродженими вадами серця. Чому вона потрібна? Така станція дає змогу проводити МРТ у діток без переривання введення життєво важливих препаратів, таким чином лікарі можуть проводити високоточні діагностичні процедури у діток, які знаходяться у важкому стані.

Зробити свій внесок на зустріч одужанню дитини дуже просто – вже зараз переходь на сторінку події та натисни кнопку «Допомогти»! І саме там 6 червня можна буде подивитись трансляцію Благодійного дитячого ROCK БАЛУ та взяти активну участь у його численних розвагах та вигравати супер-прізи у стилі Рок!

Також, можна перерахувати будь-яку суму на рахунок Міжнародного благодійного фонду (МБФ) «Дитяче серце»: код ЄДРПОУ 20033929. Рахунок отримувача: 26008053016469. Рахунок у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA783218420000026008053016469. Назва банку: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ «ПриватБанк». Код банку (МФО): 321842. Призначення платежу: «благодійний внесок на ROCK бал».

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України – це  єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують із перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України отримують там консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. Всі операції та обстеження для українських дітей – безкоштовні.

Друзі та партнери Благодійного дитячого ROCK БАЛУ: МБФ «Дитяче серце», ФБ «Країна Мрій», Nobelon, FABRIKA69, БФ «Я майбутнє України», БФ «Зимородок», Олександр Терещенко, RedFOXES, Artos, Авторська школа стилю та макіяжу Тетяни Бойко, Школа айкідо, Соробан, КВЦ Парковий, JB Film, Universe Bots Team, Benoble, Рок-магазин «Талісман», Магазин «SkyRock», Видавництво «Саміт-Книга», TVOE POLO, Radio ROKS, МАУ, ТРК Кив, tv.ua, Ivona, Tochka.net, Bigmir.net, журнал Наталі.

ЩО: Благодійний дитячий ROCK БАЛ

ДЕ: childsheart.org.ua/campaigns/rock-ball/

КОЛИ: 6 червня о 17:00