Олександра Заріцька вирішила розширити сферу діяльності та поповнила ряди б’юті-блогерів. Артистка запустила на YouTube-каналі KAZKA рубрику, присвячену красі та макіяжу. У новому проекті співачка ділиться б’юті лайфхаками, говорить про косметичні новинки та підбирає образи разом зі спеціальними гостями. Першим гостем став блогер-візажист Єгор Андрюшин.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/ce1846eae36d90ea6d84b0646b91b4e4-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
“Я дуже давно хотіла це зробити та багато хто з вас мене просив. Тож, зустрічайте перший випуск мого б’юті влогу. Я обожнюю косметику, робити мейк, а також талановитих та цікавих людей. Тому об’єднала все це у своєму новому проекті. Кожен випуск ми разом з моїми гостями будемо збиратися на певну подію, яку, до речі, ви можете запропонувати у коментарях. Дуже сподіваюся, що вам сподобається!” — Олександра Заріцька.