• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна – 2021»
В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна - 2021»

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна – 2021»

Вперше в історії національного конкурсу відбувся відкритий кастинг учасниць «Міс Україна – 2021». Масштабний захід проходив у ресторанному комплексі Queen Odessa, спробувати свої сили прийшли понад 200 дівчат.

Кастинг проходив у п’ять етапів. Де профессіольнальне журі оцінювало учасниць не тільки за зовнішніми параметрами, умінням вести себе на сцені, а й уміння дівчат орієнтуватися в ситуаціях і цікаво відповідати на питання.

«Міс Україна – – збірний образ дівчини, який включає в себе інтелект, красу, талант, високі моральні та духовні цінності, бажання допомагати людям і робити світ кращим», – зазначає глава комітету і власниця конкурсу Вероніка Щіпцова.

Оцінювали конкурсанток журі, до складу якого увійшли: голова конкурсу Вероніка Щіпцова «Міс Україна – 2019» Маргарита Паша «Міс Україна – 2018» Леоніла Гузь, «Міс Земля – 2017» Діана Мироненко і «Віце-Міс Україна – 2019» Валерія Кучеренко.

У фіналі кастингу були названі конкурсантки, які пройшли у наступний етап відбору, а також було розіграно безліч призів від партнерів та спонсорів заходу:  Ювелірний Дім «ZARINA» подарував ніжну підвіску у вигляді серця.

Салон розкішних весільних суконь «La  novale» розіграв серед дівчат три чудових вечірніх сукні.  Також було розіграно квитки на концерти популярних виконавців та сертифікати на послуги в салоні краси «Style Deluxe», сертифікати на SPA в Premier hotel Odessa та сертифікати від міжнародного ресторанного холдингу Bulldozer Group.

Відбір учасниць 30 ювілейного конкурсу краси «Міс Україна – 2021» в самому розпалі! Кастинги пройдуть у великих містах України. Слідкуйте за анонсами.