• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Наталка Карпа презентує новий сингл «Тільки дівчата»
Наталка Карпа презентує новий сингл «Тільки дівчата»

Наталка Карпа презентує новий сингл «Тільки дівчата»

Цього разу артистка вирішила поекспериментувати із стилем виконання та показати   широкій аудиторії щось зовсім нове. «Цей трек це про силу жіночої підтримки, про силу дівчат, коли вони збираються разом, це  про моменти дружби та непідробні емоції, від спілкування одна з одною!» – розповідає співачка. Автор слів та музики- Оля Кутиніна, що є також автором «Ти мій тип». Саунд Продюсер- незмінний Андрій Бакун.

«Цього разу ми вирішила експерементували зі стилем, у Карпи є свій образ та ідентифікація, але з іншої сторони не хотілось робити, щось одноманітне. Завдання було не втративши впізнаваності артиста, знайти щось нове, свіже  та адаптувати під сутність та філософію виконавця. Здається вийшло цікаво, принаймі впевнений будуть перепитувати, хто співає» -розповідає Андрій Бакун.

«Під час декрету, мені дуже не бракувало спілкування саме з подругами. Зазвичай, я товариська дівчина, і хоч вірних подруг не багато, але коли випадає можливість зустрічі, спілкуванню – я безмежно щаслива! З ними я можу поділитись наболілим, тим, що переживаю у своєму житті, а комусь з подруг зворотньо можу стати розрадою та підтримкою. Поплакатись у жилетку, чи дати наганяй, обговорити всі теми на світі – пристойні, і не дуже, обмусолити «гарячі питання»,- це можливо тільки з дівчатами»-додає Наталка.