• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Туман і звуки електрики: TUMAZAR представив дебютний трек і кліп до нього!
Туман і звуки електрики: TUMAZAR представив дебютний трек і кліп до нього!

Туман і звуки електрики: TUMAZAR представив дебютний трек і кліп до нього!

Молодий дивак з ТikTok, що вже має чималу аудиторію, виходить на новий рівень та починає кар’єру співака:Моя ідея проста та підступна: я хочу навчити всіх українців англійської мови, аби вони розуміли та підспівували мої пісні“.

Незважаючи на те, що аудиторія ТikTok знає TUMAZAR за фановим контентом, сьогодні він відкривається в музиці з нової, більш темної сторони та презентує денс-поп композицію “Rings of Saturn”.

У дебютному треці та кліпі “Rings of Saturn” TUMAZAR показує як сліпість і бажання не помічати зло може призвести до справжнього спустошення.

“Rings of Saturn” — це історія про смуток та самотність, що виникають на порозі життєвих змін. Авантюрна композиція, що черпає натхнення з інді-музики перевтілюється в поп-музику нового звучання, а легкий відтінок 80-х диктує ностальгічні мотиви.

Зйомки кліпу на перший сингл артиста відбувалися в Києві.

Як згадує TUMAZAR, магічна атмосфера на зйомках повністю відповідала настрою та сюжету відео: «Нам пощастило, що на другий день зйомок був один із найбільш туманних днів за рік, а туман —  це моя стихія. Я відчував, наче перебуваю десь на іншій планеті. Туман, поле і тріскотіння  електрики… Його реально чутно, коли стоїш під електровежами».

Режисером відеороботи став молодий талановитий хореограф Danya Zubkov. За сюжетом, головний герой опиняється заручником власних сюрреалістичних думок. Вибратись назовні йому намагається допомогти інтуїція, яка зовсім поруч. Але він її не чує…Подивитись дебютний кліп TUMAZAR “Rings of Saturn” можна прямо зараз на YouTube: