Mary Kay та Таблеточки разом проти дитячого раку

Mary Kay та Таблеточки разом проти дитячого раку

Бренд Mary Kay ініціював благодійний збір на честь свого 25-річчя в Україні. З початком повномасштабного вторгнення війна торкнулася кожного з нас, а особливо – дітей, які сьогодні ведуть подвійну боротьбу. Онкохворі діти щодня протистоять двом ворогам: один загрожує ззовні, в той час як другий знесилює зсередини.

15 листопада бренд Mary Kay відзначив 25 років своєї роботи в Україні та на честь дня народження ініціював благодійний збір разом із фондом «Таблеточки», щоб допомогти дітям впоратися з неспинною битвою, з якою їм довелося зіткнутися.

Протягом місяця 40 грн з продажу кожної Помади Mary Kay у формі серця перераховуватимуться на підтримку онкохворих дітей у благодійний фонд «Таблеточки».

Усі охочі можуть придбати помаду, що рятує крихкі дитячі життя, і автоматично долучитися до збору, або перерахувати будь-яку зручну суму за посиланням.

Зволожувальна формула помади доглядатиме губи у цей холодний сезон, а 2 відтінки з матовим фінішем стануть прекрасним доповненням яскравих образів. Обирайте свій відтінок та долучайтеся до благодійного збору, що триває до 15 грудня 2022 р. 

Давайте робити цей світ місцем добра та взаємодопомоги нашими спільними силами!

Про фонд

«Таблеточки» — найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку.

За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 6 500 сімей.

Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування.

Посилання на сумісний пост про благодійний збір.