• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Гурт Kalush Orchestra разом зі Skofka оголосили збір коштів на генератори для ЗСУ: “Нам вимкнули світло, то ж давайте зігріємо хлопців із ЗСУ своїми донатами”
Гурт Kalush Orchestra разом зі Skofka оголосили збір

Гурт Kalush Orchestra разом зі Skofka оголосили збір коштів на генератори для ЗСУ: “Нам вимкнули світло, то ж давайте зігріємо хлопців із ЗСУ своїми донатами”

Переможці Євробачення-2022, український гурт Kalush Orchestra та відомий реп-виконавець Skofka оголосили про спільний збір коштів. Цього разу артисти закликають українців та іноземних друзів донатити на генератори для ЗСУ. Враховуючи ситуацію з відсутністю світла на половині території України, команда Kalush Orchestra та Skofka закликають активізуватися та долучитися якомога швидше до спільного збору коштів.

Нам потрібно зібрати 1,5 млн гривень, щоб якнайшвидше здобути перемогу над окупантами. Давайте зігріємо наших хлопців із ЗСУ разом своїми донатами. Разом – ми сила!” – зазначають Skofka та гурт Kalush Orchestra у своїх соцмережах.

Збір триватиме три дні, до понеділка 28 листопада, аби кожен бажаючий зміг зробити свій символічний донат у велику справу. Враховуючи успіх минулого збору до Дня Незалежності України, коли гурту Kalush Orchestra вдалося за одну добу зібрати 5 млн гривень, артисти впевнені, що українці зможуть швидко зібрати необхідну суму коштів.

Стати благодійником і допомогти ЗСУ можна за реквізитами:

🔗Посилання на Банку

💳Номер картки Банки

5375411204540863

Нагадаємо, 23 листопада, Європарламент визнав росію державою-спонсором тероризму, і вже цього ж дня вона знову випустила ракети по українським містам, що підтверджує те, що це справжня країна – терорист. Росія вбиває українців та знищує  енергетику України.