Її треки ротуються на топових радіостанціях країни, кліпи займають вищі позиції у чартах музичних телеканалів, а інтерв’ю із нею з’являються на сторінках глянцевих та друкованих видань.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/SOWA_3-min.jpg)
За останній час виконавиця вже встигла випустити дуетну пісню зі співаком MELOVIN “Таємний знак”, завершити роботу над дебютним альбомом та приготувати перший сольний концерт.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/SOWA_1-min.jpg)
А зараз молода, перспективна та амбіційна співачка SOWA презентує новий сингл “Free Love”, який увійшов до лонг-листу українського відбору, залишивши позаду більше трьох сотень треків.
Сингл “Free Love” – це формат якісної європейської музики із сміливим месседжем про вільні відносини.
SOWA про новий сингл: “Нацвідбір Євробачення – це було справжнє випробування. Ми зробили пісню за 7 днів. Це, здається, поза реальністю. Але ми зібрали всі свої сили й змогли це. Пісня, яку ми обрали, “Free Love” – на актуальну тему! На мою думку, на Євробаченні Україну мають представляти артисти, які несуть певний меседж, послання до суспільства.
Меседж моєї пісні “Free love” – про вільне кохання. Він полягає в тому, що важливо відчувати себе вільним та зробити вибір, який важливий лише тобі, а не думці суспільства.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/SOWA_2-min.jpg)
Ми часто маємо багато настанов, а варто подумати про свої справжні почуття, і пам’ятати, що ми в одному екземплярі. Життя у нас одне, його потрібно проживати і відчувати так, як хочеш саме ти”.
У планах відзняти відео на цей трек.
А почути наживо пісню “Free Love” можна буде вже на першому сольному концерті артистки, що відбудеться 24 березня у одному із найкращих столичних клубів “Caribbean Club”.