BrainStorm онлайн-презентація «FEELS»

BrainStorm: онлайн-презентація «FEELS»

Група BrainStorm 21 квітня представить нову пісню і кліп «Feels» на спеціальній landing-page, де відбудеться не тільки прем’єра відео. Глядачі також зможуть залишити свої питання групі і отримати відповіді в он-лайн режимі. Музиканти теж з’являться в кадрі і розкажуть про те, як йшла робота над мультиплікаційним кліпом.

Каспарс Рогу, барабанщик BrainStorm і режисер онлайн-презентації: «Така задумка пов’язана з тим, що кліп «Feels» анімаційний, нас в образах впізнати непросто, а так ми покажемо новим слухачам, що BrainStorm – це реальна група. Ми підемо далі і до осені зробимо цілий відеоальбом, тобто всі 10 пісень з нової платівки знімемо наживо з хорошим продакшеном, екранами і танцюристами, це буде майже мюзикл».

Сайт онлайн-презентації «Feels» вже доступний в усьому світі. У розділах платформи можна почитати зізнання учасників BrainStorm, побачити географію глядачів з різних міст і країн за допомогою спеціального лічильника, пройти жартівливий тест на знання кліпу, що-небудь купити з нової колекції мерчу і першими придбати квитки на осінній відеоконцерт з приємними бонусами від BrainStorm.

Головне, що будь-який учасник зможе отримати унікальний доступ на Meet & Greet з BrainStorm – з’явитися на zoom-конференції з групою і задати своє питання. Також спеціальними гостями вечора стануть друзі BrainStorm, які брали участь над створенням «Feels».

«Feels» для BrainStorm – це виклик самим собі, пісня нетипова і свіжа за звучанням. Кліп відмалювали як повноцінний мультфільм в японському стилі манга, зі своєю драматургією і персонажами, включаючи учасників BrainStorm в образах супергероїв.

Ренарс Кауперс, вокаліст BrainStorm: «У пісні «Feels» багато свободи, свіжого повітря, як ніби відкриваєш двері – і вривається вітер. У ній дуже хороші слова і сенс, ця пісня ніби підштовхує нас вперед, адже ми всі можемо багато – рівно стільки, скільки самі захочемо».

Відчути «Feels» від BrainStorm можна на сайті.