• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Сильна жінка: 5 книг-автобіографій, на які варто звернути увагу
5 книг-автобіографій

Сильна жінка: 5 книг-автобіографій, на які варто звернути увагу

Жінки можуть досягати і досягають будь-яких поставлених собі цілей. Це можуть підтвердити героїні нашої сьогоднішньої добірки – відомі жінки, що бажають поділитися своїм власним успіхом. Читайте 5 книг-автобіографій, написаних сильними жінками.  

Мішель Обама «Становлення»

Дружина колишнього президента США Барака Обами Мішель завжди була на публіці справжньою. Проте її книга дає читачеві розуміння того, ким була Мішель Обама до того, як стала дружиною президента. Також вона розповідає, як ефективно поєднувати усі ролі, які суспільство зазвичай відводить жінці, – роль дружини, матері, друга своєму чоловікові та дітям, та ще й не забувати про свої власні мрії, бажання та амбіції.

Гілларі Клінтон «Важкі рішення»

Бути жінкою-політиком – нелегка задача. Але Гілларі Клінтон, вийшовши з тіні чоловіка, вже багато років справляється із нею. В автобіографії вона трішки відкриє завісу своєї політичної діяльності та навіть розкриє деякі таємниці.

Мей Маск «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху»

Якщо оцінювати успішність жінки за успіхами її дітей, то тут Мей Маск, мати Ілона Маска, однозначно перемогла. Проте її життя та здобутки є не менш важливими та цінними для суспільства, а її досвід може допомогти жінкам, що опинилися у скрутному становищі або переживають домашнє насилля.

Марина Абрамович «Пройти крізь стіни»

Мабуть, найвідоміша художниця сучасності розповідає нам про шлях свого становлення. Як вона починала, як жила у дитинстві, завдяки чому сформувала своє нестандартне креативне мислення та загартувала характер. Як їй вдалося пройти «крізь стіни» – крізь непрості етапи у своєму житті, яких було немало.

Софія Аморузо «#Girlboss. Від злидарки до владарки»

Єдина у нашій добірці жінка, ім’я якої не настільки відоме, як інших. Але ті, хто займається рітейлом, дуже добре знайомі з історією Софії Аморузо та її бренду Nasty Gal. Її досвід є унікальним, адже вона починала з продажів вживаного одягу, але була настільки впевненою та наполегливою, що її діло стрімко пішло вгору. А далі історією Софії зацікавилися великі рітейлери, що дало їй можливість створити власний бренд одягу та заробляти.

Фото: Samantha Hurley from Burst