Світ навиворіт Пакистан

Стала відома країна та дата старту нового сезону «Світу навиворіт» на «1+1»

Поки весь світ зупинився через світову пандемію, найекстремальніше українське тревел-шоу «Світ навиворіт» продовжує вражати глядачів неймовірними подорожами в найекзотичніші куточки планети. У новому 12-му сезоні програми, який стартує на каналі «1+1» 13 лютого о 18.30, Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв відкриють для українців абсолютно новий, невідомий, нетуристичний напрямок – Пакистан.

Вперше “Світ навиворіт” вирушив вивчати консервативну мусульманську країну і закони життя в ній. За словами Дмитра Комарова, Пакистан по-справжньому здивує українських глядачів – це абсолютно ексклюзивний матеріал, а багато сюжетів взагалі будуть показані вперше в історії не тільки українського, а й світового телебачення. Пакистан – як інша планета, держава, не схожа ні на одну з тих, де раніше бувала команда тревел-шоу.

«Пакистан – країна, про яку більшість людей багато чули, але мало знають. У багатьох вона асоціюється із небезпеками. Але ж не може такого бути, щоб в країні був тільки негатив, як кажуть в новинах? Ми розберемося, що зі стереотипів – правда, а що – брехня. І найголовніше – покажемо справжнє життя простих людей в країні, яку ЗМІ називають однією з найнебезпечніших у світі», – розповідає Дмитро Комаров на своїй сторінці в соц. мережі.

Через сформований імідж небезпечної країни 99% населення планети не ризикують їхати до Пакистану. Але чи правдиві ці міфи? Чи настільки небезпечний Пакистан насправді? Чи є туристу, чим тут зайнятися? Команда «Світу навиворіт» провела в Пакистані 3 місяці, щоб дізнатися правду про цю країну. Вони розвінчають всі відомі міфи, і покажуть, що з них – правда, а що – ні.

Мандрівник зізнався, що експедиція до Пакистану була складною, але дуже захоплюючою:

«Це була дуже непроста експедиція, морально і фізично. Були виснажливі гірські дороги, безсонні ночі, складні домовленості про зйомки, екстрим. Але не було жодного дня, щоб мені стало нудно. Щоб я не дізнався щось нове і не сказав «вау». Я реалізував безцінний для мандрівника шанс – стати першим іноземцем, який ступив ногою в місцях, що мають колосальний туристичний потенціал. Я зустрів багато добра і позитиву. Це буде один з найбільш захоплюючих сезонів», – коментує телеведучий.

Під час зйомок програми «Світ навиворіт», за традицією, познайомиться з унікальними героями і розповість історії людей, життя яких вражає уяву. Серед них будуть і українці, які переїхали до Пакистану і облаштували тут своє життя.

Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв у новій експедиції потраплять в унікальні місця, багаті культурою та історією, покажуть неймовірні чудеса природи, познайомляться з рідкісними звичаями місцевих народностей. Як завжди, Дмитро буде випробовувати на собі різні професії і не раз ризикне своїм життям, щоб показати глядачеві найексклюзивніші матеріали.

У новому сезоні тревел-шоу на глядачів чекає багато сенсаційних відкриттів, які не показував ще ніхто в світі, і небезпечних пригод в кращих традиціях «Світу навиворіт».

Незважаючи на всі стереотипи, «Світ навиворіт» покаже й іншу сторону життя Пакистану, щоб довести, що головні життєві цінності в усьому світі – добро, позитив і любов.

Справжній виворіт життя Пакистану – дивіться в новому сезоні «Світу навиворіт» 13 лютого о 18.30 на «1+1».