spell цукерки, подарункові набри spell

Щасливий день зі Spell

У кожного з нас є свій секрет гарного настрою, але все ж таки існує один унікальний інгредієнт, що може допомогти у цьому. І це шоколад! Він може бути найкращим подарунком собі та близьким, тим подарунком, для якого не потрібні свята чи спеціальні події. Проте більш особливим такий подарунок можна зробити завдяки наборам шоколаду та карамелі Spell. У 2020 році вийшло 45 нових продуктів компанії, серед яких є і шоколад без цукру Everyday. Та лише шоколадом не обмежилися – Spell також створили нові смаки карамелі та морозиво, альтернативи якому немає на українському ринку.

До 14 лютого Spell підготували спеціальну колекцію Feel the love – для закоханих у шоколад і не тільки. Відкривайте для себе нові смаки – шоколад з малиною, полуницею та ягідною карамеллю, а також набори з цукерок-сердець із вишневим смаком.

Зі Spell також можна створити і індивідуальний подарунок – як для коханої людини на День Святого Валентина, так і щоб порадувати рідних чи подруг на 8 березня. Замовляючи такий подарунок, ви можете врахувати особисті смаки близької людини і не перейматися через вартість набору, адже вони представлені у різних цінових категоріях.

У Spell піклуються про кожного клієнта, і для тих, хто не має часу на створення власного смаку, є і готові рішення – скомпоновані подарункові набори. До таких наборів входять не тільки шоколад та цукерки, а ще й вино, оливки та інші смаколики виробництва локальних брендів. До речі, набір від Spell є ще й ідеальним варіантом корпоративного подарунку – колеги на 100% оцінять ваш вибір.

Одна з основних цінностей компанії Spell – підтримка високої якості продуктів. Тож шоколад, який ви замовите, буде вироблений виключно з какао вищого сорту, яке ми замовляємо у світового лідера у цій галузі – компанії Barry Callebout. Цукерки та шоколад створюють майстри-шоколатьє, які вкладають душу у свою роботу. Тож любов у кожній цукерці гарантована!

Створюйте святкову атмосферу у своєму домі та на роботі, даруйте щастя та любов своїм близьким, а коханим – насолоду. Адже це так просто зробити разом із шоколадом Spell. Пам’ятайте, що шоколад та набори Spell – це унікальний подарунок, доречний у будь-якій ситуації.