• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • ОНЛАЙН VECHORNYTSI ОЛЕГА СКРИПКИ: антивірусне ВОРОЖІННЯ 2.0 у найкоротшу ніч

ОНЛАЙН VECHORNYTSI ОЛЕГА СКРИПКИ: антивірусне ВОРОЖІННЯ 2.0 у найкоротшу ніч

Друзі, наш ВІРТУАЛЬНИЙ БЕНКЕТ продовжується! Нумо звеселятись та спілкуватись! 21 червня, у День Літнього Сонцестояння, Олег Скрипка ізнов збирає всіх онлайн у компанії молодих натхненних чарівниць — ЯНА БРИЛИЦЬКА, NAVKA та ULIANA ROYCE. Творчість яких сповнена таїни, містики та ультрамодного сучасного звучання! Та ще здивує гостей вечірки надзвичайний гість-сюрприз. Початок о 19:00.

Саме у цю ніч в Україні здавна відзначали свято Івана Купала. Такі дні завжди вважалися особливими, і мали містичне значення… Ця купальська ніч відзначається і досі за старим стилем. Причому свято сонцестояння мають майже всі народи світу. Бо повсюди сонце є панівним владикою над усім живим, і його зеніт означає найвищий розквіт всіх сил природи. Тому і дотепер у нас свято сонцестояння асоціюється з поклонінням силам природи, а дівчата і досі часто практикують обрядове ворожіння.

Це вже буде четвертий концерт у форматі, який так всім полюбився – онлайн-бенкет: музика, спілкування та смачне вино, яке об’єднує музикантів та їх фанів з усього світу – з України, Німеччини, Ірландії, Італії, Португалії, Ізраїлю, США, Канади. Також усі глядачі можуть поставити свої питання під час ефіру та гарно провести час!

Трансляція події вже традиційно відбудеться з Концерт Холу VV22 на PlayitPlay.com. Взяти участь у перегляді концерту можна безкоштовно. Як і раніше, маємо на меті підтримати своїх прихильників. Також, усі бажаючи можуть підтримати нас та записи нових пісень за цим рахунком: 5168745300460083 Скрипка О.Ю. ПриватБанк.

Долучайтесь до нашого бенкетування! Після найдовшого дня року настає найкоротша ніч, сповнена магії. Розпочніть її разом з нами!