• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • NAVKA продовжує мандрувати Україною та популяризувати народні пісні

NAVKA продовжує мандрувати Україною та популяризувати народні пісні

Екстраординарна та неймовірно позитивна NAVKA не перестає дивувати своїх прихильників. Співачка презентувала четвертий кліп за місяць під назвою — “Пускайте нас”. Це вже четверта історія циклу всеукраїнського проекту “Україна в піснях”. Своєю місією NAVKA вважає відродження української культури та оживляє забуті українські народні пісні.

Четвертий кліп знятий на українську веснянку — «Пускайте нас». 

“Ця веснянка є дуже в різних інтерпретаціях і певні її фрази можна зустріти в інших веснянках, але такий варіант, який записала я, ніде більше не знаходила. Пісня належить до весняних ігор, ці ігри дуже давні”. 

NAVKA вдало поєднує усі кліпи проекту та дає трішки “віддихатись” прихильникам від минулої дуже глибокої роботи “Чи ви, люди, спите спите”.

“Ми вирішили відзняти легкий кліп, щоб це був контраст з попереднім, в який був закладений глибокий сенс та в який потрібно було вникнути. “Пускайте нас” більше акцентує на позитиві і яскравості”.

Кліп був відзнятий у Залізному порту, в Національному заповіднику і в Миколаївській області (Актовський каньйон). 

“Я в захваті від дизайнерів, які так круто осучаснюють український народний одяг. Цього разу EmbroideredGem доповнив позитив пісні своїм яскравим кольором і легкістю”. 

У кліпі також присутні кадри на фоні Самчиківських розписів, які були популярні на Поділлі і Волині, до 20 ст. розписи були вже давно забуті і тільки нещодавно їх почали відновлювати і популяризувати. 

“Кліп знімали в Актовському каньойні (Миколаївська область), потім на Чорному морі,  пісню я знайшла на Заході (Буковина), самі розписи на Поділі, а дознімали ми все в Києві з художницею Машевською Ольгою. Я хочу ще раз підкреслити, що мистецтво, пісня, образотворче мистецтво здібне об’єднати націю”. 

Якщо вам хочеться більше позитиву, кольорів, енергії дивіться новий кліп співачки NAVKA — “Пускайте нас”.