• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • БЕСПЛАТНЫЙ МАРАФОН ОТ ТАТЬЯНЫ ПРЕНТКОВИЧ ПО ЗАРАБОТКУ ЧЕРЕЗ INSTAGRAM

БЕСПЛАТНЫЙ МАРАФОН ОТ ТАТЬЯНЫ ПРЕНТКОВИЧ ПО ЗАРАБОТКУ ЧЕРЕЗ INSTAGRAM

Хочешь построить свой бизнес в Instagram с 0 или овладеть профессией SMM-щика, обрести финансовую свободу и реализоваться? Выбрать правильную нишу (то, чем будешь заниматься), создать эффективный контент, правильно настроить рекламу, научиться управлять бизнесом через цифры и иметь прогнозируемый доход — тогда этот марафон для тебя. 

Марафон Татьяна проводит вместе с бизнес-коучем Андреем Пивоваровым и собсвениками крупнейшего Insta-агенства PR+ Никитой Пустовым и Алексеем Кривым. 

Ежедневно с 08.07 в аккаунте Татьяны будут выходить уникальные трансформационные уроки с домашними заданиями для построения твоего бизнеса в Instagram

Расписание: 8-12 июля, каждый вечер в 19:00.

Важно!!! Татьяна проводит этот марафон для аудитории совершенно БЕСПЛАТНО!

Регистрация на марафон доступна по ссылке ниже.

View this post on Instagram

запускаємо безкоштовний марафон як заробити в instagram🔥 . перший раз…через instagram🤫 4 блоки — 5 уроків — 5 днів . хочеш побудувати свій бізнес в insta з 0 або оволодіти професією SMMщика, знайти фінансову свободу і реалізуватися?) вибрати правильну нішу (те, чим будеш займатися), створити ефективний контент, правильно налаштувати рекламу, навчитися керувати бізнесом через цифри і мати прогнозований дохід — тоді цей марафон для тебя🔥 . щодня ми будемо випускати унікальні трансформаційні уроки з домашніми завданнями для побудови твого бізнесу тут! в інста💪🏼 . в кінці марафону найактивніші учасники отримають круті подарунки від нас з @nikita_pustovoi і @andrey_pyvovarov загальною вартістю 3765$💵 8-12 липня! уроки щовечора о 19:00⏰ де? відео будуть виходити прям тут, в моєму інста, навіть нікуди ходити не потрібно😏 важливо!!! ми проводимо цей марафон для Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО🙌🏻 тому, якщо ти з нам, чекаю від тебе прості кроки для участі у відповідь😉 ✔️бути підписаним на мене і ♥️ цьому посту ✔️пиши «я з вами» в коментах👇🏻 ✔️репост цього посту собі у сторіс🙌🏻 ✔️вмикай сповіщення про новини в моєму профлі)

A post shared by Таня Пренткович🕊 (@tanyaprentkovych) on