Великий спільний концерт Alyosha та Vlad Darwin

Ще не знаєте, що подарувати своїй половинці на День святого Валентина? Найромантичніший дует України повертається, щоб презентувати новий альбом і подарувати киянам та гостям столиці ексклюзивне шоу до Дня всіх закоханих. 16 лютого 2020 року відбудеться великий спільний концерт Alyosha & Vlad Darwin — «Золота середина»!

За режисерським задумом кожна пісня в шоу «Золота середина» символізує виклик рівновазі та балансу в союзі двох закоханих людей. Пристрасть, ейфорія, ревнощі, образа, страх, сумнів, розчарування — Alyosha і Vlad Darwin заспівають про те, що близько кожній парі, яка продовжує щоденно боротися за Любов у світі постійних випробувань і спокус. Над шоу працюватиме відомий режисер — Ольга Семешкіна! В її творчій біографії робота з десятками зірок та безліч міжнародних проектів.

Авангардні хореографічні постановки, вишукане світлове шоу і, звичайно ж, чуттєва музика двох голосів Alyosha & Vlad Darwin подарують глядачам незабутню романтичну атмосферу на завершення вікенду, присвяченого Дню всіх закоханих.

Alyosha и Vlad Darwin

Квитки на концерт Alyosha і Vlad Darwin «Золота середина», який відбудеться в Києві 16 лютого 2020 року

Інформація та фото надані Master Management