Що послухати: рекомендації від Олега Скрипки

Музика – це потужна терапія, яка змусить вас заспокоїтися і в хвилину радості зробить вас бадьорими. Це спосіб виразити свої почуття та емоції. Олег Скрипка ділиться музичними альбомами, на які слід звернути увагу.

Вітаю, шановні! Часто мене питають, яку я музику слухаю? Скажу відверто, я не є активним слухачем музики. Я її більше виробляю, чим споживаю. Але все ж таки є кілька альбомів, які на мене добре вплинули. Зараз є час і натхнення, і я поділюсь з вами своїми враженнями. Сподіваюсь, що ваш настрій піднімуть ці легендарні пісні.

Queen – A Night at the Opera

Це – перший культурний шок мого життя. Він створив мій світогляд. Альбому вже 45 років, тоді він був революційним та і зараз займає шосту позицію в рейтингу «100 найкращих рок-альбомів усіх часів». Я дуже фартовий, що саме така музика створила мою особистість.

Pink Floyd – Wish You Were Here

Цей альбом я почув, ще коли був студентом. І доси нічого більш красивого, романтичного, таємничого і езотерічного я не чув. Завдяки Пінк Флойд я навчився глобально мислити і відчувати саме через музику.

System of a Down – Toxicity

Знаєте, в нульові роки прийшло розчарування, що рок музиці гаплик. І тут повстають System of a Down. І відроджують нашу віру. Підхопили достойно та ефектно естафету Квін, Нірвани і сотен геніальних музикантів давніх часів. Глибина, біль, мудрість, красота і сила звучить в цій музиці. Раджу!

Twenty One Pilots – Blurryface

Мої діти присадили мене на цей колектив. Настільки, що будучи у Відні, я пішов на їх живий виступ. Ще більше закохався і зараз я є переконаним фанатом. До речі, альбом цей визнаний «платиновим». Музика їх, як і весь сучасний світ єднає все навколо: хіп-хоп, реггі, рок і прекрасна електронна складова. Але в першу чергу, вони справжні музиканти, що качають не по-дитячому живцем!

Billie Eilish – When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

Це дебютний альбом популярної зараз Біллі Айліш. І це прекрасне поєднання сучасного звучання з оулдскульною лірикою. Слухаю ці пісні і переповнююсь оптимізмом, що ми з вами не втрачаємо відчуття прекрасного!

Отож, включаємо потужно гучномовці чи беремо навушники, підспівуємо, балдіємо!